29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Międzynarodowe lotnisko w Los Angeles zawiesza wszystkie loty z powodu ostrzeżenia o bezpieczeństwie (WIDEO)

Opublikowany:

29 października 2021 03:23 GMT

Incydent początkowo z udziałem aktywnego strzelca w Terminalu 1 spowodował, że prawie 300 osób uciekło na lotnisko.

Amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa nakazała zawieszenie całego ruchu na Międzynarodowym Lotnisku w Los Angeles podczas operacji policyjnej, podczas gdy władze portowe zaprzeczyły Aktywna strzelanka W budynku ktoś został ranny, nie podając dalszych szczegółów.

Incydent początkowo z udziałem aktywnego strzelca wewnątrz budynku 1 spowodował dużą liczbę osób Uciekaj na lotnisko.

Jeden z pracowników lotniska powiedział, że niektórzy ludzie bili na alarm, gdy byłoosoba z broniąNa jednej stacji potwierdziła „samoewakuację” ok 300 osób Z dworca na zewnątrz.

Mówi się, że osoba W areszcie I że loty zostaną wznowione „wkrótce”.

Mimo odmowy lotniska Nicholas Prang z Los Angeles Fire Service stwierdził, że dwie osoby były rany W pobliżu wyjścia 17A w Terminalu 1, Raporty KTLA5.

Chodzi o 40-letniego mężczyznę, który nie pytał Leczenie szpitalne Inna osoba, która została przyjęta do pobliskiego szpitala, podała szczegóły Pranga, który nie określił jego płci ani wieku.

O 20:19 czasu lokalnego ogłoszono lotnisko Wznowienie lotów Od strony południowej lotniska, natomiast część północna nadal nie działa.

Jeśli uznasz to za interesujące, podziel się nim ze znajomymi!

READ  Prezydent Neb Bokel zmienia swoją biografię na Twitterze na „Dyktator Salwadoru”.