29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Między pożegnaniem a opieką paliatywną – El Financiero

Między pożegnaniem a opieką paliatywną – El Financiero

Steve’a Harwellawspółzałożyciel i były wokalista amerykańskiego zespołu folkowego Zmiażdżenie ustOstatnie dni dożywał pod opieką paliatywną w domu. W poniedziałek grupa ogłosiła jego śmierć: „Żył na pełnych obrotach, płonąc jasno”.

Były członek zespołu z lat 90., który miał na swoim koncie takie hity jak „Walking on The Sun” i „All Star” – słynny bohater filmu partneraNa łożu śmierci żegnał się z rodziną i przyjaciółmi Po kilku komplikacjach zdrowotnych.

Harwell (56 lat) zmagał się z alkoholizmem przez całe życie i obecnie Dotarłem do końcowego stadium niewydolności wątroby Jego przedstawiciel powiedział stronie internetowej, że znajduje się pod opieką medyczną TMZ.

Na jakie choroby cierpi Steve Harwell?

Muzyk otrzymał także diagnozę choroby Kardiomiopatia, niewydolność serca i encefalopatia Wernickego; Z zeznań bliskich mu osób wynika, że ​​jego stan zdrowia pogorszył się na skutek zażywania różnych substancji.

„Mimo że Steve wciąż jest tu z nami, Niestety, będzie to trwało tylko krótki czas.”Jego przedstawiciel Robert Hayes powiedział CNN. „Mamy nadzieję, że ludzie będą szanować prywatność Steve’a i jego rodziny w tym trudnym czasie”.

Harwell opuścił Smash Mouth w 2021 roku i ogłosił także odejście od muzyki. Po pojawieniu się na koncercie w Nowym Jorku w niewygodnym stanie część jego zwolenników zaniepokoiła się o niego.

„Odkąd byłem dzieckiem, marzyłem o byciu gwiazda rocka „Występuję przed wyprzedanymi arenami i mam szczęście, że spełniam to marzenie” – powiedział Harwell w pożegnalnej wiadomości dla Smash Mouth.

Niektóre media podały, że Harwell był na tym wydarzeniu Bełkotał słowa, sprawiał wrażenie zdezorientowanego, a także był agresywny w stosunku do publicznościMogło to być skutkiem jego encelopatii Wernickego.

Encefalopatia Wernickego jest poważną chorobą mózgu.Zwykle wiąże się to z nadmiernym spożyciem alkoholu. Możliwe, że choroba ta wpłynęła na zdolności motoryczne Harwella.

READ  Dlaczego w ostatnich latach „połysk” Ziemi jest słabszy?

„Ciężko pracowałem, aby przezwyciężyć problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym Grać przed wami po raz ostatni, ale nie mogłem. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co zrobi Smash Mouth Z niecierpliwością czekam na dodanie siebie jako nowego fana zespołuPowiedział w swoim przemówieniu dotyczącym wycofania się z grupy.

Co stało się ze Smash Mouth po odejściu Harwella?

Smash Mouth nadal koncertuje z wokalistą Zachem Goode w zastępstwie Steve’a Harwella. Tak naprawdę byli na Corona Capital Guadalajara 2021. Zespół wystąpił tylko raz w Meksyku ze swoim oryginalnym wokalistą na Roxy Festival 2017.

Zespół jest najbardziej znany z utworu „All Star”, który znajduje się na ścieżce dźwiękowej do partneraDreamworks zdobył Oscara dla najlepszego pełnometrażowego filmu animowanego.