19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miedwiediew: Polska zniknie, jeśli wybuchnie wojna między Rosją a NATO

Miedwiediew: Polska zniknie, jeśli wybuchnie wojna między Rosją a NATO

Zaktualizowano

Porównał wydany przez Międzynarodowy Trybunał Karny nakaz aresztowania rosyjskiego prezydenta do „wypowiedzenia wojny”.

Dmitrij Miedwiediew na wspólnym zdjęciu z Putinem.EFE
  • Prosto w górę Najświeższe informacje o wojnie na Ukrainie

Dmitrij Miedwiediew, wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji, wystosował w piątek do Polski ostrzeżenie Jeśli wybuchnie wojna, kraj zniknie Między Rosją a NATO.

– powiedział niejaki głupek Mateusz Morawiecki Ukraina ma prawo zaatakować Rosję Nie obchodzi go wojna NATO z Rosją, bo ta szybko ją przegra” – napisał Miedwiediew, który był głową państwa rosyjskiego w latach 2008-2012 na swoim koncie na Twitterze.

Dodaj wszystko, czego nie znasz Kto wygra lub przegra tę bitwę?Ale „biorąc pod uwagę rolę Polski jako placówki NATO w Europie, kraj z pewnością nią jest Zniknij razem ze swoim głupim premierem”.

Były prezydent znany jest jako aktywny użytkownik portali społecznościowych, w tym zablokowanego przez rosyjskie władze Twittera Podniesiony ton i eksplozje Twoje rekordy.

Porównał nakaz aresztowania wydany 17 marca przez Międzynarodowy Trybunał Karny z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. „Deklaracja wojny” Zagroził też, że zbombarduje kompleks sądowy w Hadze rakietami.

„Wszyscy jesteśmy na łasce Boga i pocisków!” Miedwiediew ostrzegał

Według kryterium

Schemat zaufania

Ucz się więcej

READ  2022 Tour of Poland daty, etapy i godziny