23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Microsoft „wyrzuca” użytkowników, którzy pomogli ulepszyć Windows 11

Kiedy do oficjalnej premiery pozostał niewiele ponad miesiąc Okna 11Microsoft ponownie dodaje negatywne opinie od użytkowników. Wczoraj, tuż po ogłoszeniu nadejścia nowego systemu operacyjnego 5 października, członkowie niejawnego programu testów systemu Windows Zostali „wyrzuceni” z testu. Powód? Ich komputery nie spełniały minimalnych wymagań sprzętowych.

Tak, dobrze czytają. Microsoft wyrzucił tych samych użytkowników, którzy pomagali testować i udoskonalać Windows 11, Powiedziałem im, że ich komputer nie jest w stanie uruchomić systemu operacyjnego, kiedy zrobili to w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jedyna oficjalna możliwość testerzy Osoba, która otrzymała powiadomienie za pośrednictwem witryny Windows Update, wróciła do systemu Windows 10.

Ta decyzja skłoniła wiele osób, które wzięły udział w programie Niejawny tester systemu Windows Wyraź swoje niezadowolenie w sieciach społecznościowych. Gniew jest zrozumiały, chociaż z tej historii wyłania się kilka odczytań.

Po pierwsze, Microsoft nie zdecydował się z dnia na dzień „wykopać” tych, którzy zarejestrowali się, aby wypróbować Windows 11. Wiadomo było, że Redmond Nie nałoży ograniczeń sprzętowych, który jest uruchamiany dla ostatecznej wersji, w dniu Czynności wstępne. W ten sposób na wielu komputerach można uruchomić nowy system operacyjny, nawet jeśli nie spełniają wymagań, takich jak włączenie bezpiecznego rozruchu i modułu TPM 2.0.

READ  WhatsApp | Skąd znasz imię, które nadali sobie Twoi znajomi | Aplikacje | Smartfony | sztuczka | nd | nnni | gra sportowa