25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Microsoft ma ofertę, którą możesz odrzucić

Piractwo to problem, który w przeszłości wpływał na produkty firmy Microsoft. Przez lata mieszkańcy Redmond wdrożyli różne środki, aby zniechęcić opinię publiczną do instalowania lub aktywowania nieoficjalnych kopii systemu Windows, z mieszanymi wynikami. Coś podobnego stało się z pirackim pakietem Office, biorąc pod uwagę, że jest to – wraz z systemem operacyjnym – najbardziej piracki produkt firmy. Dlatego najnowsza strategia ma na celu: Przekształć „nielegalnych” użytkowników w prawdziwych subskrybentów platformy Microsoft 365.

jak wysłano drżenia, użytkownicy pirackich wersji pakietu Office otrzymują wiadomość z zaproszeniem do dołączenia do platformy Microsoft 365; I za to dostali ogromną zniżkę. Rozmawiamy o Obniżka ceny do 50% Aby dołączyć do platformy w legalny sposób. To bez wątpienia dziwna strategia, ale ma potencjał do działania.

„Uzyskaj do 50% zniżki. Przez ograniczony czas zaoszczędź do 50% na oryginalnej subskrypcji Microsoft 365” — mówi znak wyświetlany w interfejsie programów takich jak Word i Excel. naciskając Połączyć Zawarte w powiadomieniu użytkownicy są przekierowywani do witryny, w której mogą wybrać subskrypcję usługi Microsoft 365.

Ponadto w tej samej bramie, co w Redmond Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem korzystania z pirackiego pakietu Office. Narażenie na ataki wirusów i złośliwego oprogramowania, uszkodzone pliki i potencjalna utrata danych oraz niemożność otrzymywania krytycznych aktualizacji to tylko niektóre z zagrożeń, które firma sugeruje, aby rozpowszechniać świadomość wśród użytkowników (i oczywiście w sposób, w jaki generuje nową sprzedaż).

Microsoft 365 prezentuje się jako legalna alternatywa dla pirackich kopii pakietu Office

Chociaż użytkownicy, których zaprasza się do opuszczenia „pirackiego życia” korzystają z tradycyjnej wersji pakietu Office, Microsoft nie oferuje możliwości zakupu licencji stałe zwolnienia ze zniżką. Ma to interpretację opartą na Model biznesowy od amerykańskiej firmy.

READ  Możliwe jest otrzymywanie wiadomości WhatsApp przy wyłączonym telefonie komórkowym, tutaj Cię informujemy