25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Micron zostanie wkrótce rozpowszechniony w alarmie PAHO w Ameryce

Ómicron wkrótce będzie krążył po obu Amerykach, ostrzegła PAHO. Zdjęcie: Agence France-Presse | plik

Chociaż Wersja delta COVID-19 pozostaje rozpowszechnione w Ameryce, prawie Alternatywny problem firmy Omicron Ostrzegam, że będzie rozpowszechniany po całym kontynencie Panamerykańska Organizacja Zdrowia (PAHO).

„Na razie Delta pozostaje dominującym wariantem w obu Amerykach, Kanada i Brazylia to jedyne kraje w naszym regionie, w których odkryto Omicron, ale inne kraje z pewnością wkrótce zaczną dostrzegać ten nowy wariant w obiegu”.

Carissa Etienne, dyrektor Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia

Wyjaśnił, że przypadki Importowany jest nowy wariant odkryty w Kanadzie i Brazylii, Więc nie zostało to jeszcze udowodnione Istnieje przekaz społeczny, Jednak ten scenariusz może się zmienić w w nadchodzących tygodniach.

Podczas, Sylvain Alighieri, Kierownictwo Incydent COVID-19 w Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia Zauważ, że „Wariant Omicron został wykryty w Kanadzie i Brazylii z niewielką liczbą przypadków i przypadków importowanych, i szybko zostaliśmy powiadomieni przez przepisy zdrowotne, jednak wspomniałeś, że mieliśmy kilka czynników do wzrostu trendów (infekcji), a wprowadzenie jest jednym z nich. ”

Międzynarodowy organ potwierdził, że jak dotąd nie ma dowodów na to, że szczepionki zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Obrony Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nie chroń przed Nowy szczep wirusa SARS-COV-2.

„Nie mamy dowodów na to, że wszystkie szczepionki, które mamy dzisiaj, nie działają na zmikronizowany wariant obaw, więc zaleca się kontynuowanie szczepień, ponieważ im więcej osób jest zaszczepionych, tym wyższy jest zasięg szczepień i więcej osób będzie chronionych przed wszystkie pięć wariantów wyzwalających mikron. Martwimy się teraz”.

Garbas Barbosa, zastępca dyrektora Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia.

Ante la wygląd omikrona Zapytaj mieszkańców Nie panikuj I Chroń się w najlepszy możliwy sposób.

dla tej części, Carissa Etienne, dyrektor Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia, Apeluje, aby „ludzi nie wpadali w panikę, dziś najważniejszą rzeczą, jaką ludzie mogą zrobić, aby się zabezpieczyć, jest zaszczepienie się i zmniejszenie ryzyka narażenia na wirusa. Dlatego muszą nosić maskiI Utrzymuj fizyczny dystans między sobą a innymi, często myj ręce i unikaj miejsc, w których są duże tłumy, Środki te są skuteczne wobec wszystkich ich wariantów Omikrona”.

READ  Szczepionki Sinovac i Pfizer nie są skuteczne przeciwko odmianie Omicron

W jej cotygodniowym briefingu Panamerykańska Organizacja Zdrowia wezwała społeczność międzynarodową, aby nie „karała” Do krajów zgłaszających pojawienie się nowe mutacje wirusa, Tak jak to się stało z Zmienna Omikrona Zostało to ujawnione w Afryka.

„Przykład z RPA i innymi krajami, które zgłosiły nowe warianty, wydaje się być odpowiedzią jako karą dla krajów, które zgłosiły, i w tym sensie bardzo ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że kraje, które wykrywają i zgłaszają w odpowiednim czasie, chronią my wszyscy.”

Ciro Ugarte, dyrektor ds. nagłych wypadków zdrowotnych w Panamerykańskiej Organizacji Zdrowia.