22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Michelle Rodriguez potępia dyskryminację w prywatnym klubie w Meksyku

Michelle Rodriguez potępia dyskryminację w prywatnym klubie w Meksyku

Za pośrednictwem jej sieci społecznościowych reprezentowane Michelle Rodriguez Wspomniałem A Akt dyskryminacji Przez A abonent Położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic w Meksyk.

Aktorka, która z sukcesem brała udział m.in. w serialach 40 y 20 czy w filmie Mirreyes contra Godínez, jest opisywana jako osoba, która podnosi głos na rzecz praw społeczności LGBT, a także przeciwko fatfobii . , którego był ofiarą.

„Jeśli jesteś ofiarą dyskryminacji, wiedz, że to nie jest twoja wina, to nie jest sprawa osobista i nie ma nic wspólnego z twoją tożsamością. Ściskam cię mocno. „Dyskryminacja to przestępstwo” – taki był przekaz, jaki przekazał komik stand-upistka towarzyszyła nagraniu wideo, w którym skomentowała, że ​​chociaż to nie ona była narażona na dyskryminację, ofiarą jest jeden z jej przyjaciół i członek jej zespołu roboczego.

„Wczoraj jedna z moich przyjaciółek, która również jest częścią mojego zespołu, doświadczyła dyskryminacji w Funic w Palmas. Stało się tak, że poszła z przyjaciółmi do klubu i nie została wpuszczona. Myślałam, że to się już nie zdarza Oświadczył: „Nie możemy w tym dalej uczestniczyć”.

W dalszej części filmu Michelle Rodriguez zwróciła się o interwencję do władz takich jak Krajowa Rada ds. Zapobiegania Dyskryminacji (Conapred), aby tego typu akty dyskryminacji nie miały już więcej miejsca.

„Jeśli jest ktoś, kto może podjąć kroki, aby tak się nie stało, niech to zrobi. Dyskryminacja nie jest fajna i jeśli tego nie powiemy, będzie się zdarzać nadal. Wydaje mi się to katastrofalne, że są miejsca, gdzie tak się dzieje. Nie miała powodu jej nie powitać. Kim jesteśmy, żeby powiedzieć nie? Michelle Rodriguez zakończyła z irytacją.

Może Cię także zainteresować: ADRIÁN MARCELO zarejestrował się jako uczestnik domu FAMOUS 2