16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Miał setki płyt”.  W swoim czwartym pokoju znajduje nianię osoby, która ją zatrudniła

„Miał setki płyt”. W swoim czwartym pokoju znajduje nianię osoby, która ją zatrudniła

25-latka zaczęła podejrzewać, że jest obserwowana, gdy zauważyła, że ​​jej szef, znany jako Michael Esposito, wielokrotnie ustawiał czujnik dymu w jej pokoju. Po śledztwie ofiara znalazła ukrytą kamerę i wspomnienie wypełnione „setkami nagrań” o nim, chociaż napastnik został zwolniony.

Stany Zjednoczone, 26 września (RT).- A siostrzyczka wewnętrzny potępiać Ojciec czwórki małych dzieci, który opiekował się nimi po tym, jak dowiedział się, że był zarejestrowany Kilka razy przez a ukryta kamera w wykrywacz dymu W jego pokoju, jak podała gazeta Poczta w Nowym Jorku.

Kolumbijskie kobiety Kelly Andrade pracowałem w domu Michael Esposito w Staten Island County, Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Przeszła setki godzin szkolenia zanim została zatrudniona w programie Au . kultura męża Wyjechać do kraju Ameryki Północnej i zamieszkać w domu biznesmena, właściciela trzech franczyz sieci fast foodów LaRosa Grill.

Kelly, lat 25, stała się podejrzliwa po tym, jak zauważyła, że ​​Esposito wielokrotnie podkręcał detektor z palenie z jego pokoju. Po trzech miesiącach pracy znalazł kamera W pytaniu i w środku jest pełna pamięć „Setki nagrań” Dla niego najbardziej odpowiada chwilom, w których był „Naga i/lub ubieranie/ubieranie”, kompiluje plik prawny cytowany przez brokera.

Według młodej kobiety, Esposito przybył do domu „kilka minut” po tym, jak został odkryty i wydawał się „bardzo zdenerwowany i bardzo zmartwiony”. Postanowiła udawać, że śpi, ale mężczyzna zaczął pukać do drzwi i próbował je wyłamać. A żeby nie konfrontować się z nim, bojąc się, że ją skrzywdzi, dziewczyna wyskoczyła przez okno do ucieczki. Pomimo kontuzji obu kolan od upadku, był w stanie skoczyć „dostatecznie daleko” i chociaż nie znał dobrze okolicy, dotarł na posterunek policji i pokazał materiały.

„Byłem bardzo przerażony. Poza tym, co się właśnie stało, teraz nie mam gdzie się zatrzymać, jestem w zupełnie nieznanym kraju, jestem sam. Nie mam pieniędzy, nie wiem, co jeść, i nie wiem co Zrobię jutro” – wspomina Andrade w rozmowie z nowojorską gazetą.

READ  Putin mówi, że USA zignorowały większość rosyjskich obaw związanych z bezpieczeństwem

autorytety aresztowany a Esposito 24 marca za poważne przestępstwo nielegalnej inwigilacji. Jednakże, wydany na własne ryzyko. Według jego prawnika, kamera Jest częścią wszystkich innych rzeczy zainstalowanych w domu ze względów bezpieczeństwa. Jak twierdzi, że miał Klient Nie popełnił żadnego przestępstwa, ponieważ nie było go w domu ani Sypialnie z Andradé Albo ogólna szatnia.

W najnowszym dokumencie prawnym Kolumbijka pozywa już rodzinę Esposito kultura opieki za niesprecyzowane szkody. Opisała zachowanie swojego byłego szefa jako „ekstremistyczne i oburzające” i twierdzi, że był narażony na dyskryminację i wrogie środowisko pracy.

Ta treść jest publikowana przez SINEMBARGO za wyraźną zgodą RT. Zobacz oryginał tutaj. Powielanie jest zabronione.