30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mi Band 7 odniósł ogromny sukces

Zaangażowany

Podczas gdy czekamy na to w Europie i Ameryce Łacińskiej, Xiaomi Mi Band 7 jest już hitem w Chinach, sprzedając ponad milion sztuk w niecały miesiąc.

Z jej poprzednimi pokoleniami na pewno Xiaomi miało już najlepiej sprzedające się bransoletki W branży, ale faktem jest, że rynek tu rządzi, a nawet jeśli tak nie jest zdatny do noszenia Niektóre z urządzeń, które często aktualizujemy, prawda jest Mamy już siódme pokoleniete Xiaomi MiBand 7 który już odniósł sukces w Chinach.

Do teraz Czekamy na Ciebie w Europie i Ameryce Łacińskiej z cenami, które Powinien wynosić od 50 do 60 euroale na razie jak nasi koledzy z GizmoChina? Ponad milion sprzedanych egzemplarzy w mniej niż miesiąc Z dwóch wariantów tego Mi Band 7.

Nowy Xiaomi Mi Band 7, teraz z większym ekranem i w różnych kolorach.

i to jest Produkt ciekawy i tanisugeruje funkcję ponad wszelkimi innymi aspektami, dodając do równania jak zawsze Większy ekran 1.62 calaoprócz włączenia łączności NFC dla płatności mobilne W najskuteczniejszej wersji.

Co do reszty, ten Mi Band 7 ma Wszystko, co posiadały już poprzednie pokoleniaod zaawansowanych ilościowych pomiarów stanu zdrowia po wykrywanie 120 różnych trybów sportowych, w tym monitorowanie snu, monitorowanie tlenu we krwi, ciągły czujnik tętna, lokalizowanie GPS, a nawet Umiejętność analizy danych zawodowych W 4 trybach sportowych.

Mi Band 7, sukces w Chinach

Xiaomi sprzedaje w Chinach milion sztuk Mi Band 7 w zaledwie dwa tygodnie.

Oczywiście sprawdza się również jako wygodny zegarek dzienny Nie będzie wyboru zawsze na ekranie Aby skorzystać z AMOLED, jasne jest również, że ma on certyfikat wodoodporności z Możliwość zanurzenia do 5 bankomatów Które gwarantują funkcjonalność na basenach lub na morzu.

Jeśli cena 50 lub 60 euro wydawałaby się zupełnie uczciwa w Hiszpanii, prawda jest taka, że ​​w Chinach Mi Band 7 wciąż jest Atrakcyjniejszy już od 249 juanów To za ogromne 35 €, chociaż najgorsze jest to Nie wiemy jeszcze, kiedy Xiaomi je przyniesie dla rynków międzynarodowych.

Xiaomi Mi Band 7: najlepiej sprzedająca się inteligentna bransoletka zaktualizowana o większy ekran i inne ulepszenia

Powiązane tematy: Zespół Xiaomi Mi

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  8 rzeczy do zrobienia przed wielką grą Animal Crossing: New Horizons – bezpłatna aktualizacja Nintenderos