28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mhoni Seer Tower w weekend od 29 kwietnia do 1 maja

Rozpoczął się pierwszy tydzień czwartego miesiąca roku, a wraz z nim gwiazdy były świadkami każdego ruchu wykonywanego przez wszechświat, tak aby każdy znak zodiaku mógł otrzymać przepowiednię z astrologicznego odczytu.

Astrologia była odpowiedzialna za dokonywanie odczytów za pomocą horoskopu, aby ludzie mogli czytać swoje prognozy dotyczące zdrowia, pieniędzy, miłości lub pracy. W rzeczywistości imię Mahoney Sir rezonuje w sposobie, w jaki ujawnia swoje najciemniejsze sekrety każdemu znakowi zodiaku.

Z tej okazji kubańska astronom wprowadziła swój dar w życie i w piątek 29 kwietnia odbyła weekendowe czytanie horoskopów do następnej niedzieli 1 maja.

Baran

Ten weekend będzie okazją do rozpoczęcia nowego cyklu i rozkwitu w różnych aspektach życia. Będzie to dużo pracy, więc musisz odpowiednio zarządzać swoim czasem.

Przyjdą dodatkowe pieniądze, pojawi się miłość z przeszłości, a wraz z nią możliwość rozmowy i rozwiązania przeszłości.

byk

Zbliża się wyjątkowy dzień, będzie to okazja do spotkania ze znajomymi i dobrej zabawy. Unikaj angażowania się w plotki lub rozpowszechniania ich.

Czas zacząć oszczędzać A jeśli jesteś w związku, związek pozostanie stabilny. Dla kawalerów nadejdzie przelotna i namiętna miłość.

Bliźnięta

Chociaż przyjaciele są ważni, nie należy im ufać, jeśli uważa się ich za zazdrosnych. W miłości możliwe jest, że nie będziesz wybierać między jednym a drugim partnerem.

W dzisiejszych czasach trzeba zwracać uwagę na problemy zdrowotne związane ze skórą i starać się spłacać wszystkie długi.

rak

Naciski osobiste będą różne, jednak musisz być cierpliwy i zawsze szukać najlepszego dla siebie. Musisz też zająć się problemami rodzinnymi i uważać na to, co mówisz.

W zdrowiu musisz dbać o swoją dietę i starać się prowadzić zdrowy tryb życia.

Lew

To będzie weekend pełen radości i dobrych czasów. Pojawi się również zaproszenie do wyruszenia w podróż, która będzie okazją do uzupełnienia energii.

READ  Wypowiedź królowej Elżbiety II z Wielkiej Brytanii o Camilli z Kornwalii, która irytowała Charlesa Wellsa | Brytyjska rodzina królewska | Królewskie | nieruchomość | nnda nnni | Osoby

Miłość z przeszłości nadejdzie przypadkiem. Musisz uważać na swoją postać i starać się nie walczyć bez powodu.

Panna

Nastąpią pozytywne zmiany w otoczeniu, odbędą się pikniki do oglądania filmów i kolacje ze znajomymi. Podwyżka może również nastąpić, jeśli zostanie odpowiednio wynegocjowana.

w zdrowiu Musisz dbać o swoje problemy z plecami i starać się być konserwatywnym w tym, co mówisz Aby uniknąć stresu.

wróżka

Nadejdą niespodziewane pieniądze i będzie to okazja do porzucenia urazów, które żywiły się w przeszłości. Musisz dalej ćwiczyć, aby czuć się lepiej ze sobą.

Nowa miłość nadejdzie ze specjalnym zaproszeniem. Dla tych, którzy są w parze, w pobliżu może być ciąża.

Skorpion

Kilka dni może być bardzo stresujących zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Czas zmierzyć się z problemami i stawić im czoła.

Dla tych, którzy są w związku, musisz starać się kontrolować zazdrość, aby żyć w harmonijnym związku. Być może zbliża się zabieg kosmetyczny, więc czas na zdrową dietę.

Strzelec

Ten weekend będzie pełen zabawy dla Strzelca, który mieszka w parze. Dla osób rozpoczynających nowy związek ważne jest, aby nie dokonywać porównań, aby uniknąć dyskomfortu.

Musimy wykorzystać dobrobyt gospodarczy, aby spłacić długi. Należy również zwrócić uwagę na problemy związane z biodrami i nogami.

Koziorożec

Czas pozostać aktywnym i zaplanować wiele zajęć na kilka następnych dni. Trzeba jednak uważać na bóle żołądka i jelit.

Pieniądze zostaną pobrane z długu z przeszłości, a miłość będzie szukać tych, którym rządzi ten znak, aby wybrać się na majową wycieczkę.

Akwiarium

To będzie pracowity weekend pod względem pracy i nauki, więc trzeba zebrać dużo odwagi, aby kontynuować.

Zaproś nowe wydarzenie sportowe, które może zrelaksować ciało i zapobiec problemom zdrowotnym. Zakochany musisz przestać jej szukać, musisz cieszyć się byciem singlem.

READ  Alison Pasteur: Kim jest jej tancerz, Attalo Valcarcel i wszystko, co musisz o nim wiedzieć | Peru | Pokaż królowe | Melissa Kluge nnda-nnlt | Sława

Ryby

Pojawi się miłość z przeszłości, ale tylko po to, by sprawić kłopoty. Czas zakończyć ten odcinek i poznać nowych ludzi.

Na prace nad przyszłymi projektami wpłyną również dodatkowe środki.