23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna zaskakuje reportera kwotą 787 000 pesos

Mężczyzna zaskakuje reportera kwotą 787 000 pesos

  • To wyznanie mężczyzny, który zaskoczył reportera, przypomina znane profile użytkowników, takie jak Karely Ruiz, popularny twórca treści w Meksyku.

  • Tylko fani Stał się główną platformą dla treści i otworzył coraz bardziej wartościowy rynek nastawiony na płacenie abonamentów.

  • badania Mój numer 2022: Globalny przegląd cyfrowyStawiając Meksyk na drugim miejscu na świecie, jest skłonny zapłacić za treści cyfrowe.

A Człowiek niespodzianka Nadal Reporter Podczas wykrywania go przez tworzenie treści w Tylko fani Miała dochód w wysokości ponad 787 000 pesos miesięcznie, co pokazuje projekt, do którego zwraca się wiele osób, aby zdywersyfikować swoje dochody lub uzyskać skonsolidowane źródło.

W studia tak jak Mój numer 2022: Globalny przegląd cyfrowyKraje o największej liczbie użytkowników, którzy zadeklarowali, że są gotowi zapłacić za treści cyfrowe. Chiny zajęły pierwsze miejsce z 82 procentami użytkowników, którzy zapłacili za treści, a Meksyk zajął drugie miejsce z łączną liczbą 79 procent użytkowników, którzy za nie zapłacili.

Średnia globalna w tym badaniu wynosi 71 procent i bardzo przydatne jest zrozumienie danych, które pozwalają nam zrozumieć, dlaczego coraz więcej użytkowników jest zmotywowanych do przyjęcia roli twórców treści. Tylko fani.

nieoczekiwana praca

Reporter był zaskoczony, gdy dowiedział się, że przeciętny mężczyzna, z którym rozmawiał na ulicy, aby zobaczyć, ile ma na swoim koncie bankowym, ma dochód w wysokości 787 000 pesos miesięcznie, dzięki treściom, które przesyła na swoje konto. . Tylko fani.

@pracownikIle masz pieniędzy? 💸

♬ dźwięk oryginalny – Lost Cristian 🥷🏻

Mężczyzna był już wcześniej przesłuchiwany Zagubiony chrześcijanin (zagubiony_chrześcijanin, TIK Tok), który tworzy treści o tym, ile pieniędzy osoby, z którymi przeprowadza wywiady, mają na kontach bankowych i co robią, aby je zdobyć.

Reporter nie wyobrażał sobie, że podczas wywiadu z jednym z wielu przechodniów, których spotkał na ulicy, będzie miał na swoim koncie bankowym ponad sześć milionów 888 milionów pesos.

READ  Kłamstwa pracowników z ich szefami to oszustwo

Kiedy zauważył postać, zapytał, co zrobił kudłaty facet w bluzie w kolorze wina i podartych czarnych jeansowych szortach, kiedy dowiedział się, że taki mały facet poświęcił się tworzeniu treści dla Tylko fani.

Wideo ma ponad 20 milionów wyświetleń TIK Tok A komentarze nie były litościwe, jeśli chodzi o reagowanie na prawdę, która została ujawniona, ze strony użytkowników, którzy powiedzieli, że są zdziwieni, że wygląd mężczyzny jest sprzeczny ze stereotypem twórców wspomnianego portalu społecznościowego, choćby ze względu na zarobiona kwota.

Fleur skomentowała, że ​​reporter był zaskoczony dochodami, więc byłby rozczarowany, gdyby tracił czas na udzielanie wywiadów, podczas gdy Szkoła Jorge Zahry Zrobił dyskryminujący komentarz, kwestionując jego sukces z jego typem skóry.

Inni użytkownicy lubią popawit Śmiali się z nich, twierdząc, że mają 350 000 pajęczyn. Inni użytkownicy powiedzieli, że są zdeterminowani, aby wejść Tylko faniWięc najgorsze, co może się wydarzyć, to to, że nie będą generować dochodu, więc zajmą się tworzeniem treści.

Ta sprawa została dodana do sprawy postaci takich jak Karely RuizMeksykanka, która stała się wirusowa w sieciach społecznościowych w Meksyku, upewniając się, że tworzy treści na OnlyFans, gdzie stała się popularną twórczynią treści.

Oba przypadki są punktami odniesienia dla tego, jak płatne treści mogą stymulować przedsiębiorczość dla rosnącej liczby użytkowników sieci społecznościowych i ilustrują, jak ważna jest dziś konsumpcja marki, przy coraz bardziej wartościowych zadaniach w tym sektorze.

Czytaj teraz: