6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna udający niepełnosprawnego został „wyleczony” do walki na ulicy; wideo

Człowiek, który o kulach żebrał o pieniądze, zostaje „wyleczony”, by wszcząć bójkę na ulicy. Zdjęcie: Cuartoscuro | wyjaśniający

oh „cud” Przechodnie byli świadkami Argentyna Kiedy mężczyzna prosi o pieniądze posiadać jednego „niemożność” s Używaj kul przenieść, nagle „uzdrowiony” Aby odpowiedzieć na temat z naprzeciwko co lub co? oszuka Ludzie udają, że są ktoś chory.

Chwila została nagrana wideo I wkrótce zaczął się rozprzestrzeniać w Media społecznościowe; Zdjęcia wywołały poruszenie wśród użytkownicy Internetu podrzędny platformy cyfrowe.

To był „cud” człowieka noszącego kule

ten Kinouchwycony przez a Obserwuj kierowcęzdaję sobie sprawę jak Oczywiście chory Odpowiadając innemu mężczyźnie, według doniesień, będzie miał Zdałem sobie sprawę z farsy zażądał tego To było fałszywe.

W filmie nie więcej niż 30 sekund Okazuje się, że temat rzut kopnięciem Do kul „pacjenta”, który ilustruje Nie potrzebowałem ich do ruchu Tak więc, świetnie PasowaćI uchyla się ten On uderza s wdrapywać się Został rzucony przez swojego wściekłego przeciwnika.

zanim oszołomiony wygląd od świadków „cud”mężczyzna, który udawał niepełnosprawnego, żeby prosić o pieniądze, odpowiadał na kilka ciosów i wykorzystywał fakt, że ma kule uderz przeciwnikaktóry też jest w stanie poruszać się bez odbierania większe obrażenia.

ten walka Przytrzymaj przez kilka sekund, a w jednym z kule kalekiego kto strzelił? oszust pokonać konkurencję złapać ten krocze Bez domniemanego pacjenta utrata równowagi z powodu brakującego elementu.

z dala od Trudno będzie chodzić Mężczyzna pokazał, że jest zdrowy i pobiegł, aby uniknąć uderzenia przeciwnika kulami, których używał, początek, Jak? walcz z żywiołami i nie lubię wsparcie chodzenia, Jak to zrobiłeś? poprosić o pieniądze pieszy.

Sieci wchodzą w interakcję z filmem

ten użytkownicy od Media społecznościowe świętować to mężczyźni ten który Zdałem sobie sprawę z oszustwa Stanięcie twarzą w twarz z domniemanym pacjentem i umieszczenie go w nim Przewodnik Żeby przestał oszukiwać przechodniów i udzielił mu jakiejś pomocy. Niektórzy nawet żartowali ze zdjęć i mówili, że tak? To był „cud”.

Ta drań maska ​​spadła. Z powodu takich ludzi ludzie nie wierzą tym, którzy być może potrzebują małej pomocy „,” przypomina mi Homera, kiedy udawał włóczęgę „,” Hallelujah. To jest cud „kłamcy o kulach, który uciekł. Wstyd innym”, „Ludzie, którzy żebrzą kłamstwami, powinni iść do więzienia. Aby oszukiwać ludzi”. Są częścią wiadomości, które są czytane w poście.

READ  Światowa Organizacja Zdrowia porównuje warianty omikron i delta, aby określić, który jest bardziej niebezpieczny