25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna nazywa Annę Barbarę „starcem”, a piosenkarka zostaje zaatakowana podczas koncertu | Wideo

Anna Barbara Jest jedną z najbardziej lubianych wokalistek w środku koncertu, a swoim talentem na scenie i sympatią udało jej się zdobyć serca ogólny kto wykonuje rutyny dla każdej ze swoich piosenek podczas KoncertyChociaż nie była w stanie uniknąć złych doświadczeń, takich jak ostatnie, w którym krzyczał na nią „stary” mężczyzna.

ten Tłumacz „Bandido” Zaskoczył swoich fanów podczas koncertu w ten weekend w Milwaukee, Zjednoczone państwoCóż, chociaż to wszystko wydawało się grą między nią a jednym z uczestników, to był najlepszy sposób, by odpowiedzieć na „obrazę”, jaką otrzymała od mężczyzny na scenie.

Może Cię zainteresować: Syn Anny Barbary jest zdumiony, gdy idzie w pieśni śladami matki; Oto jego delikatny głos: wideo

Jaka cudowna starsza pani!Mężczyzna krzyczał podczas imprezy, a Anna Barbara nie wahała się odpowiedzieć, ponieważ wiedziała tylko, jak powiedzieć przed mikrofonem do wszystkich obecnych: „Nie za stary, Kalifornia…”. Chociaż widać jej irytację, fani przyjęli ją z poczuciem humoru i kontynuowali show.

Piosenkarka podzieliła się krótką chwilą na swoim koncie TikTok i Instagramie wraz z frazą „Wzgórza są stare i zmieniają kolor na zielony”, pokazując po raz kolejny, że w wieku pięćdziesięciu lat jest w najlepszej formie z godnym pozazdroszczenia charakterem godnym podziwu.

Anna Barbara z lekcji dla fanów

po tym, co się stało meksykańska piosenkarka Podziel się historią na swoim koncie na Instagramie, podkreślając, jak utrzymuje formę nawet z Koncerty Pod drzwiami, bo pojawiał się w nocy, a rano chodził w górę i w dół po długich schodach, żeby poćwiczyć.

Anna Barbara dzieli się na swoich portalach społecznościowych szczegółami swojego życia osobistego, a wśród nich jest kilka zdjęć i filmów, na których afiszuje się figurą biustu, którą zyskała dzięki dyscyplinie w ścisłym ćwiczeniu, a także dbaniu o dietę. .

READ  Ricardo Casares wysyła emocjonalną wiadomość po zawale serca: „Stoję”

Może Cię zainteresować: Andrea Mesa śpiewa piosenkę dla Christiana Nodala i to jest reakcja Anny Barbary, czy zamierzają zrobić duet?

Piosenkarka otrzymała komplementy i komplementy od ponad dwóch milionów naśladowców, którzy na scenie podkreślili jej godną pozazdroszczenia osobowość i talent, dlatego nadal jest podziwiana przez publiczność, z wielkim sukcesem transmitując swoją karierę w różne zakątki świata. naukowiec.

Anny Barbarze. Zdjęcie: Instagram @anabarbaramusic