8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna krytykowany za spotykanie się z facetem, który wyglądał jak dziewczyna z powodu choroby

Meksyk /

Dana Swiggartabrytyjski bloger, musiał wystąpić w obronie domniemanego związek, który utrzymujesz Z 23-latek „uwięziony” w ciele dziewczyny Wygląda na 8 lat

Mężczyzna ma 26 latZostała skrytykowana po tym, jak spotykała się z młodą kobietą o imieniu Shona Ray. od czasu jego pojawienia się Bardzo podobna dziewczyna nie kobieta.

Shauna Ray ma 23 lata | Specjalny

Poprzez post na Instagramie, Dan Swiggart wyjaśnił, że Shauna wydaje się być niepełnoletnia Z powodu leczenia, które otrzymała, gdy jako nastolatka zdiagnozowano u niej raka. także Odpowiedział na to, co nazywają punkiem Szukać związku z kimś Wygląda jak dziewczyna.

„To bardzo ważne, aby pamiętać, że Shauna to niesamowita 23-letnia kobieta z niepełnosprawnością. Dlatego budując z nią relację, ważne jest, aby uznać jej niepełnosprawność i spojrzeć poza nią i budować na tym, kim jesteś jako jednostka ”.

Bronił też tego faktu Młodzi ludzie mogą żyć Ale normalnegdyż inaczej To byłoby jak odczłowieczenie jej.

„Gdy tylko powiesz, że nigdy nie będzie mogła mieć prawdziwego kontaktu z inną osobą, odczłowieczasz ją. Jest istotą ludzką. Zasługuje na kontakty i relacje z kimkolwiek zechce”.

W sieciach społecznościowych niektórzy internauci Źle przyjęli Fakt, że Młody Woos Shona Upewnij się, że nie myślisz o tym w ten sposób.

„Tak, ma 23 lata, ale wygląda i mówi jak ośmiolatka. Nie zachowuje się też jak dorosła kobieta. Jest jak dziewczyna” – napisali w komentarzach.

jednakże, Inne komentarze Zgadzam się z opinią Dan Swiggart w Cure Youth Jako zdolna osoba w wieku 23 lat.

„Ona jest człowiekiem i zasługuje na miłość”; „Jedyne, z czym się nie zgadzam, to to, że nie jest niepełnosprawna, jest po prostu młoda”; „Ona ma 23 lata i zasługuje na mężczyznę, który ją szanuje i kocha za to, kim jest”; Są komentarze niektórych internautów.

JCM

READ  Co to jest synteza jądrowa i co powinieneś wiedzieć o tym postępie naukowym