19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna kradnie części samochodowe z fałszywym rachunkiem w El Paso

Mężczyzna kradnie części samochodowe z fałszywym rachunkiem w El Paso

krok.– Mężczyzna ukradł towary warte ponad 2100 dolarów ze sklepu z częściami samochodowymi w Mission Valley w El Paso. Stoppers of El Paso i Departament Policji El Paso proszą o pomoc w zidentyfikowaniu podejrzanego o napad w ramach programu Crime of the Week.

We wtorek 28 lutego podejrzany wszedł do sklepu z częściami samochodowymi O’Reilly pod adresem 7044 Alameda.

Domniemany złodziej ukradł asortyment towarów o łącznej wartości 2116,06 USD. Wśród skradzionych przedmiotów było kilka akumulatorów samochodowych, gaźnik i akcesoria. Podejrzany dokonał kradzieży przedmiotów za pomocą fałszywego banknotu. Aktywność została zarejestrowana na wideo z monitoringu, a śledczy są pewni, że ktoś będzie w stanie ją zidentyfikować.

Po otrzymaniu towaru odjechał jasnym pickupem GMC Sierra z dedykowaną windą towarową.

Każdy, kto ma informacje na temat tej kradzieży, powinien natychmiast skontaktować się z Stoppers of El Paso pod numerem (TIPS) 566-8477 lub online: www.crimestoppersofelpaso.org. Pozostaniesz anonimowy, a jeśli Twoje informacje doprowadzą do aresztowania, możesz kwalifikować się do nagrody pieniężnej. Powstrzymujący przestępczość z El Paso, Inc. Jest to organizacja non-profit, która łączy społeczność, organy ścigania i media w celu rozwiązywania przestępstw.

READ  Putin podpisuje dekrety uznające niepodległość dwóch ukraińskich obwodów na kilka godzin przed ceremonią przyłączenia czterech obwodów do Rosji