2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mężczyzna aresztowany za handel w sprawach Dakimakura-Kudasai

24 stycznia policja prefektury Kanagawa wniosła oskarżenie do prokuratury w Jokohamie przeciwko 44-letniemu mężczyźnie, oskarżając go o naruszenie prawa. prawa autorskie Obowiązuje w Japonii. kryminał? Nielegalny handel fałszywymi przypadkami dakimakury.

Według Japan Computer Software Copyright Society (ACCS), mężczyzna mieszkający w mieście Ofuna w prefekturze Kanagawa, Był w posiadaniu 72 podrobionych przedmiotów przedstawiających dwanaście postaci z dziesięciu różnych serii anime.Według częściowej listy ACCS:

  • do Magia Record: Mahou Shoujo Madoka Magica Gaiden: Iroha Tamaki.
  • do żywy lub martwy 6: Mary Rose, Honoka, Rachel, Christie, Hitomi i Levang.
  • do Granblue Fantasy: Europa, Monika.
  • do Że lubisz ciemne ru: Momo Belia Deviluke.

Śledczy jak zwykle zaaranżowali materiał dowodowy do zdjęć prasowych, na których również możemy zobaczyć Makimę Człowiek z piłą łańcuchowąi dziewczyna czarnoksiężnika z Yu-Gi-Oh! Och, jest też Asuka Langley Ewangelia Neon GenesisZacisnął zęby na coś, co wydawało się trwałym śladem.

Mężczyzna, który kupił okładki i odsprzedał je w Internecie, jest oskarżony o naruszenie prawa autorskiego i przyznał się do postawionych mu zarzutów. Tymczasem prokuratorzy zapowiadają, że będą zabiegać o „doskonały wyrok”. W tym momencie niektórzy mogą zapytać, dlaczego ten problem jest traktowany jako przestępstwo, skoro publikowane samodzielnie komiksy doujinshi przez fanów, którzy mogą używać wcześniej istniejących postaci chronionych prawem autorskim, są często dozwolone w Japonii. Chociaż policja nie wydała oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, Głównymi czynnikami ignorowania naruszenia praw autorskich doujinshi są zwykle ilość, czas i metoda dystrybucji.

Wydawcy i policja mają tendencję do przepuszczania doujinshi, o ile jest ono produkowane w małych partiach na sprzedaż podczas krótkoterminowych wydarzeń, takich jak Rynek komiksów (komiks). Jednak w tym przypadku okładki były stale sprzedawane online i Podczas poszukiwań domu mężczyzny, oprócz 72 znalezionych początkowo, pojawiło się jeszcze około 600 osób.. Szacuje się, że od 2018 r. do zeszłego lata, kiedy zamknięto działalność Mężczyzna zarobił prawie 12 milionów jenów (ponad 93 000 dolarów) ze sprzedaży fałszywych skrzynek dakimakura..

READ  Dana Paula: Kiedy wydałem ponad 700 euro na piżamę z powodu alkoholu | celebrytka | Meksyk | nnda nnlt | Sława

Linia: Japońskie Stowarzyszenie praw autorskich do oprogramowania komputerowego (ACCS) przez Aktualności 24

© 2005-2023 一社) コンピュータソフウェア著作権協会