15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Metoda zapobiegania chorobom

Korzyści z podejścia genetycznego i cyfryzacji usług

W tym sensie Grupo Proa dąży do zwiększenia użyteczności diagnostyki w celach profilaktycznych, a nie terapeutycznych.

„Współpracujemy z wieloma laboratoriami, które opracowują genomikę, aby zapewnić pacjentom dodatkowe informacje na temat ich potencjału w zakresie niektórych chorób. Pozwala to im na dokonywanie zmian stylu życia lub podejmowanie decyzji, które powinny iść w parze z doradcą genetycznym” – powiedział Mascera.

Laboratorio Medico del Chupo ma ponad 410 oddziałów w 26 stanach Meksyku i oferuje ponad 2300 badań klinicznych. Jest to największa sieć laboratoriów diagnostycznych w kraju.

Według Massery, celem krótkoterminowym jest objęcie zasięgiem wszystkich stanów kraju, aby zapewnić zdrowie Meksykanom niezależnie od obszaru geograficznego, na którym się znajdują. Towarzyszy temu dalsza promocja narzędzia cyfrowe Umożliwia świadczenie usług na odległość, bez konieczności fizycznego udawania się do oddziałów.

„Jestem podekscytowany przyszłością zdrowia, ponieważ wierzę, że będzie ona dostępna dla większej liczby osób, oprócz tego, że dzięki cyfryzacji można świadczyć dokładniejsze usługi i lepsze wyniki, co jest istotnym miernikiem dla takiego kraju jak Meksyk.”

W ten sposób Castilla, Ramirez i Masjera zgodzili się, że przyszłość medycyny zależy nie tylko od wiedzy lekarzy, ale także od komplementarnych technologii, które ułatwiają ich pracę z podejściem profilaktycznym, czyli przed pojawieniem się chorób, które trzeba leczyć. .

READ  Naukowcy uważają, że znaleźli skamieliny dinozaurów