3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meta ma plan, aby zarobić więcej pieniędzy i tak, składa się z większej liczby reklam, tym razem na Instagramie

Meta ma plan, aby zarobić więcej pieniędzy i tak, składa się z większej liczby reklam, tym razem na Instagramie

Pomysł Meta na ponowne zwiększenie przychodów z reklam polega na wykorzystaniu Instagrama, który już testuje nowe wsparcie dla reklam w wyszukiwarce lub powiadomieniach.

Instagram jest gotowy do inwazji na treść reklam w wyszukiwaniach i przypomnieniach.

nie wszystko Nowości nadchodzą na Instagram W nadchodzących tygodniach lub miesiącach będzie to interesujące dla użytkowników, takie jak ich nowe historie inspirowane BeReal lub pojawienie się Notatek na Instagramie, to ma na myśli sieć społecznościowa dla obrazów Meta Lepiej zarabiaj na swojej firmie, wyświetlając więcej reklamod teraz także w wynikach wyszukiwania.

Jak donoszą koledzy GizmoChinyto nowe „ulepszenie”. Jest już testowany na niektórych rynkach Menedżer reklam na Facebookuto narzędzie, które pozwala tworzyć reklamy i zarządzać nimi na Instagramie, gdzie firmom już wyświetla się kilka nowych reklam, które obejmują „reklamy sponsorowane” w wynikach wyszukiwaniaCoś, co na zawsze zmieni Twoje wrażenia z Instagrama.

Pomysł jest taki Gdy użytkownik Instagrama wyszukuje określone hasła Jak „makijaż”, „buty”, „rowery” czy „klawiatury”, w bardzo karmi wyniki mogą Wyświetlaj reklamy, które zostaną oznaczone jako sponsorowane I pojawi się w środku prawdziwych wyników wyszukiwania, W podobny sposób, jak widzimy reklamy na Twitterze Lub na przykład w niektórych sekcjach wyszukiwarki Google.

Meta chce doszlifować swoje wyniki i szuka nowych możliwości reklamy na Instagramie, który wkrótce zaoferuje uniwersalne reklamy w wynikach wyszukiwania, a także przypomnienia o wydarzeniach czy premierach naszych ulubionych marek.

Potwierdzają od Meta, że ​​taka jest ich intencja Przetestuj w ograniczony sposób ten rodzaj koronki reklamowejktóry by się rozciągał na całym świecie w nadchodzących miesiącach Jeśli te eksperymentalne testy zakończą się sukcesem.

Inną opcją, która pojawi się wkrótce, będzie „reklamy przypominające”co zapewni firmom bezpośrednią drogę do Powiadamianie użytkowników i fanów o wydarzeniach lub wydaniachChociaż zobaczymy, jak zostanie zaimplementowany ten bardziej inwazyjny rodzaj reklamy, ponieważ rozumiemy, że to sami użytkownicy będą tymi, którzy Muszą zaakceptować „dzwony” Rodzaj YouTube’a Wewnątrz Instagrama. Zobaczymy, jak to zrobią!

Przypomnienia pojawią się na jeden dzień przed wydarzeniem, 15 minut przed wydarzeniem i kiedy się ono rozpocznie Standardowe powiadomienie na Instagramie na urządzeniu użytkownika Który pojawi się zarówno na pasku powiadomień, jak iw kurtynie, a także na ekranie blokady.

READ  Oto 3 najtańsze nowe samochody polecane w Meksyku w 2023 roku

Z pewnością nie jest zaskakujące, aby zobaczyć najnowszy ruch Matrixa prowadzony przez Marka Zuckerberga, choć z pewnością jest Infekowanie usług takich jak Instagram reklamami bez wątpienia pogorszy wrażenia Od niektórych użytkowników, którzy podróżowali na Twitch, TikTok i inne platformy przez długi czas. O tym też musimy pamiętać Przychody z metareklam spadły po raz pierwszy w 2022 roku W całej historii firmy te nowe sposoby zarabiania na ich sieciach społecznościowych będą próbowały skierować je z powrotem w stronę wykresów bardziej pozytywnych wyników.