16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykańsko-amerykańska drużyna piłkarska bez biletów powrotnych utknęła?

The Meksykańska drużyna futbolu amerykańskiego Teraz ma inny problem, bo jeśli opuszczenie kraju zabierze im zbyt dużo czasu Mistrzostwa Świata W Finlandii mogą żyć tak samo po powrocie.

Meksyk zmierzy się w niedzielę ze swoim odpowiednikiem z Niemiec i w niedzielę awansuje na piąte miejsce, ale wygląda na to, że meksykańskie drużyny nie wrócą od razu.

„Dzisiaj, 3 sierpnia, usiadłem, aby porozmawiać z graczami i Nikt nie ma lotu– powiedział Mel Trillo, reporter Las Pereleras.

Ta sytuacja niepokoi ambasadę meksykańską w Finlandii, ponieważ nie wiedzą, gdzie ich trzymać, biorąc pod uwagę, że ich ambasada nie jest duża.

Trillo wyjaśnił: „Ambasada jest dosłownie wydziałem, w którym pracuje tylko pięć osób, a ambasador i ludzie, którzy z nim pracują, mówią: 'Gdzie umieścimy tych 50 osób?’”.

The Meksykańska drużyna futbolu amerykańskiego Od czasu związku walczył o możliwość udziału w mundialu
Mexicana im nie pomogła, wręcz przeciwnie, za każdym razem utrudniała im podróże.

Reprezentacja Meksyku ma czas do 8 sierpnia na powrót do Meksyku.

Trillo dodał: „Międzynarodowa Federacja daje im hotel do poniedziałku 8 sierpnia, a jeśli nie dotrą tam do poniedziałku, gdzie zatrzymają się zawodnicy?”

READ  Aguirre na pokładzie; Do eliminacji przejdą Aldo de Negres i Hugo Castillo