2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykański zespół będzie szukał Jesúsa Tecatito Corona, który podda się rehabilitacji w Meksyku

Mauricio Waimae mówił o zamiarze Tricolore kontynuowania kontuzji zawodnika Sewilli

The reprezentacja Meksyku szukam piłki nożnej Jezus Tecateto Korona Kontynuuj jego rehabilitację w Meksyku, aby śledzić jego rozwój.

Mauricio Yemay stwierdził, że intencją Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej jest, aby napastnik kontynuował powrót do zdrowia na wysokiej pozycji.

dziennikarz z ESPN I zostali wysłani na rundę przygotowawczą do meczu Tricolor w Stanach Zjednoczonych, wiedząc, że intencją Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej jest to Jezus Tecateto Korona Kontynuuje regenerację w High Performance Center, po doznaniu złamanej kostki i strzałki podczas treningu z Sevillą.

Meksykańska Federacja Piłki Nożnej rozpocznie procedury, aby móc: korona tikkatito W październiku dochodzi do siebie w High Performance Centre, ponieważ Sewilla nie weźmie go pod uwagę, dopóki nie wyzdrowieje.

Napastnik doznał kontuzji w sierpniu 2018 roku, a oczekiwania w Hiszpanii wskazują, że nie będzie gotowy na mundial, choć optymistycznie patrzą na tricolor i są gotowi czekać na napastnika do ostatniego dnia.

„Jedynymi, którzy zabrali nas w ostatniej chwili, byli Jezus i Raul, kiedy personel medyczny zapytał mnie do kiedy, powiedziałem im, że 16 listopada, ale ci, którzy nie będą wśród 26, nie jeżdżą do Girony” przyznał trener Gerardo Tata Martino reprezentacja Meksyku.

The Reprezentacja Meksyku Skupienie rozpocznie się w High Performance Center na początku października, a gracze będą dostępni po wyeliminowaniu ich drużyn podczas otwarcia w 2022 roku.

Oczekuje się, że od tego dnia może dołączyć do skupienia Jezus Tecateto Koronachociaż potrzebuje pozwolenia z Sewilli, a teraz jest odpowiedzialny za jego rehabilitację.

W Tricolor mają nadzieję uzyskać pozwolenie od hiszpańskiego klubu, aby mogli pomóc korona tikkatito Przygotuj się na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Tymczasem w Sewilli oczekiwania nie są zachęcające.

READ  Majorka pokonała Osasunę i pozostała w pierwszej lidze