27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykańska nagroda Pato błyszczy w testach F1 w szary dzień dla mistrza Verstappena

Nowicjusze w nowym sezonie, kierowcy rezerwowi i piloci z innych modów wyjechali na tor samochodami z poprzedniego sezonu, 2021, wykazując lepsze osiągi

Mexican Pato Award, kierowca Indycar, ustanowił najlepszą porę dnia na pokładzie McLarena, Tuż za nim podążał bohater formuła 2, australijski Oscar Piestre (alpejski), i kapitan Wzór E holenderski Nick de Vries (Mercedes), to jest w kręgu Yas Marina w Abu Dabi.

Podczas gdy zupełnie nowy mistrz świata Formuła 1, Holender Max Verstappen zmagał się na swoim okrążeniu, ponieważ został ogłoszony mistrzem w ostatnią niedzielę i musiał zatrzymać się na półtorej godziny w testach posezonowych prowadzonych przez rezerwowych i młodszych kierowców w pierwszej lidze silnika.

Kierowcy startowi, którzy pojawili się na torze w pierwszych testach posezonowych na kondycjonowanych samochodach, zaczęli testować nowe 18-calowe opony, co nie wydawało się dobrze sprawdzać w samochodach. Red Bull D „Mad Max”, To było bez filmowania od 10.00 do 11.30 (czasu lokalnego).

Po tej przerwie 34. mistrz świata w historii sportu ukończył 53 okrążenia zrekonfigurowanego toru Yas Marina. Verstappen zakończył testy, które mają zbierać informacje na przyszły sezon, na piętnastym miejscu.

australijski Daniel Ricciardo (McLaren) Miał problem ze swoim samochodem i został zatrzymany na środku pasa, ale operatorzy szybko usunęli samochód i po godzinnych naprawach w garażu był w stanie ponownie uruchomić.

Były pilot już Mercedesa, Valtteriego Bottasa, Ukończ 47 okrążeń na swojej nowej desce Alfa Romeo, podpisał czas 1:29:601 na swoim najlepszym okrążeniu. Jego nowy kolega z drużyny, Chińczyk, również zadebiutował we włoskiej drużynie Guanyu Zhou, który zakończył się piątym czasem (1:26:263).

kanadyjski Lance Spacer (Aston Martin) Był najszybszym zawodnikiem na tych nowych 18-calowych oponach. Przetestowali także Japończyków Yuki Tsunoda (Alfa Toori)), Francuz Esteban Ocon (alpejski), brytyjski George Russell (Mercedes), Niemiecki Mick Schumacher (Haas) i Monako Charles Leclerc (Ferrari), który był najbardziej zajętym kierowcą na trasie z 87 okrążeniami.

READ  Coutinho zabiera Koemana

Reszta dzisiejszych kierowców na starcie – nowi sezonowi nowicjusze, rezerwowi i piloci z innych modów – zeszli na tor zainstalowany na samochodach z poprzedniego sezonu, 2021 i wykazali się lepszymi osiągami.

Jutro odbędzie się nowa posezonowa sesja testowa w Yas Marina w Abu Dabi, gdzie będą strzelać Hiszpanie Fernando Alonso (alpejski) i Carlos Sainz (Ferrari).