29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykańska aktorka Carmen Salinas w szpitalu

(CNN Español) – Jej rodzina potwierdziła CNN, że słynna meksykańska aktorka Carmen Salinas została przyjęta do szpitala w Mexico City w czwartek po udarze mózgu.

Gustavo Briones, bratanek Salinas, powiedział, że 82-letnia aktorka i producentka jest w normalnej śpiączce, a jej zdrowie, choć stabilne, jest poważne. Wskazał, że jest podłączony do respiratora, nie podając dalszych szczegółów.

„Wczoraj wieczorem przyszedł z pracy, zjadł obiad, obejrzał swój serial i poszedł pod prysznic. Gdy trwało to zbyt długo, personel, który jej pomógł, zorientował się, że moja ciocia omdlała na podłodze i zaalarmował rodzinę”.

Wcześniej rodzina Salinas poinformowała w oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych, że aktorka była hospitalizowana.

Jej krewni poinformowali w liście, że „rodzina Salinas podziela, że ​​główna aktorka, pani Carmen Salinas, jest w ciężkim stanie zdrowia i dlatego pozostała na oddziale intensywnej terapii, gdzie jest leczona przez wyspecjalizowanych lekarzy. „

Na kilka godzin przed hospitalizacją Carmen Salinas opublikowała w Telenoweli „My Fortune Loves You” na Facebooku i Twitterze, w którą jest obecnie zaangażowana.

Pochodzący z północnego stanu Coahuila Salinas w bardzo młodym wieku wkroczył do świata rozrywki. Jego postać jako „La Corcholata” w filmach takich jak „Bellas de noche” i „La pulquería” uczyniła go bardzo popularnym w Meksyku.

Lista seriali telewizyjnych, w których był zaangażowany w prawie sześćdziesiąt lat twórczości artystycznej, obejmuje „Mój mąż ma rodzinę”, „Sen o miłości”, „Moje serce jest twoje”, a ostatnio „Moja fortuna cię kocha. ”

Jej charyzma przeniosła ją do Hollywood, gdzie brała udział w filmach „Człowiek w ogniu” i „The Same Moon”.

Jako producent Salinas wystąpiła w spektaklu teatralnym „Aventurera”, który przez kilka lat pojawiał się na bilbordach i gościł takie aktorki jak kubańska Niurka, meksykańska Edith González i Itatí Cantoral.

W 2015 roku weszła do polityki jako posłanka do Partii Rewolucyjno-Instytucjonalnych (PRI), twarzy, która wywołała krytykę jej relacji z ówczesną partią rządzącą.

Relacje Natalii Kanu

READ  Coldplay w Guadalajarze: zobacz, kiedy i gdzie odbędzie się koncert