9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykanin wyjeżdża na studia do Polski i wsiada do czołgu [Video] – Zwiastun Chihuahua

Meksykanin wyjeżdża na studia do Polski i wsiada do czołgu [Video] – Zwiastun Chihuahua

The Marzenie o zostaniu astronautą spowodowało Meksykanka Ana Laura Rodriguez Po zwiedzeniu różnych krajów przyjechał do Polski na studia; Ale nigdy o tym nie myślałem Skończę autostopem do czołgu z tego kraju.

przez Twoje konto TikTok urodzony młodo Ciudad Victoria, Tamaulipas, Podzielił się wszystkimi szczegółami ogromnego doświadczenia stworzonego przez spektakularne krajobrazy kraju.

„Pojechałem do Polski, bo miałem tam szkolić się na astronautę”.

Przez popularne Czasy opowieści Różne osobowości postawiły sobie za zadanie dzielenie się różnymi doświadczeniami, a Ana Laura powierzyła sobie zadanie opowiedzenia o sobie. Jak trafiłeś do Polski?

„Najpierw pojechałem do Polski, bo miałem szkolić się na astronautę, a potem habitat był pośrodku wojskowych hangarów, pełnych trzech, czterech żołnierzy”. Jak wyjaśnia na początku swojego filmu.

Młoda kobieta wyjaśnia, jak to doceniła Chronili pojazdy wojenne, samoloty, czołgi i inny sprzęt. Szliśmy nocą i byliśmy trochę daleko i było trzech Polaków, dziewczyna z Ameryki i ja, więc najpierw widzimy ten czołg, który pojawia się znikąd.

Początkowo myśleli, że to inwazja

The Student Mechatroniki Politechnika Ciudad Victoria, ona i jej towarzysze wyjaśniają, kiedy zobaczyli pierwszy pojazd taktyczny. Myśleli, że to inwazja.

Sprawdzali ten wojskowy samochód i moi polscy znajomi zaczęli z nimi rozmawiać, jak nie chcieli wejść, to mówili, że nie, ale nas pytali, a my mówiliśmy: oczywiście, że chcą”.

mówi Anna Laura Doświadczenie było trudne Podczas testów samochód pokonał kilka wzniesień.

„Podwieźli nas i było zupełnie inaczej; samochód faktycznie wzniósł się pionowo i przywieźli nas trochę bliżej do hangaru, w którym się znajdowaliśmy, czyli Lunares.

➡️ Otrzymuj najważniejsze wiadomości z Chihuahua, Juárez i Parral prosto na swój e-mail. Zapisz się do naszego newslettera!

Jak zareagowała Twoja mama, gdy dowiedziała się o zaistniałej sytuacji?

Ana Laura opisuje swoją pierwszą myśl w swoim filmie „Co mama pomyśli o tych zdjęciach?” Ale tylko jego matka skomentowała: „Och, Mija, gdzie jesteś, córko swojej matki” – mówię.

READ  Europa: Bruksela prosi Węgry i Polskę o zdecydowane działania zgodne z europejskimi wartościami | Międzynarodowy

Jak donosi Słońce Tampico 25 listopada 2021 r Ana Laura Rodríguez wyróżniła się udziałem w różnych pracach, m.in Międzynarodowy program lotniczy i kosmiczny A przeprowadzka do Polski na studia meksykańskie była częścią jej marzeniaNie wyobrażał sobie, że skończy wskakując do czołgu bojowego.

Pierwotnie opublikowane Słońce Tampico