24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykanin Daniel Areola, ukarany za dotknięcie genitaliów przeciwnika

Meksyk /

meksykański piłkarz Daniel Areola Odbierać kara za pomocą Sąd Dyscyplinarny Kostarykańskiego Związku Piłki NożnejPo meczu pomiędzy Alagoulense i San Carlos Aztekowie Dotknij genitaliów przeciwnika.

„Ten sąd orzekł, że gracz, Daniel Areola z ASL, zaatakował gracza. Alvaro Saborio Chacon, bo jasne jest, że gracz Areola ciągnie za genitalia Alvaro Saborio rękamiSzczegółowa agencja.

Kara areoli

Koszt takiego zachowania otoczka, który przyjechał w 2021 roku do piłki nożnej KostarykaI dwa zestawy zawieszenieI Nie będzie więc mógł zobaczyć wydarzeń w pojedynkach ze Sporting San Jose i Cartagenas, poza tym, że jest wierzycielem grzywna 200 000 kolonistów, Odpowiada to około 6500 meksykańskich pesos.

była przeszłością piątek 17 września Kiedy Meksykanin dotknął genitaliów kostarykańskiego pomocnika Saborio, akcję uchwyciły kamery telewizyjne, ale to Nie widziałem wtedy werdyktupowiedział, że mecz zakończył się remisem 2-2, w tym golem samobójczym urodzonej w Cancun Quintana Roo.

READ  Majorka pokonała Osasunę i pozostała w pierwszej lidze