5 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk pokonał Polskę! Chociaż to Mundialito Cereso 2022 – Fox Sports

W przeciwieństwie do tego, co się stało KatarGdzie są wybory? Meksyk i Polska Zremisowali bezbramkowo Centrum Reintegracji Społecznej Mérida (Cerezo). Zwycięstwo przypadło trójkolorowej drużynie, która niewielką przewagą pokonała swoich odpowiedników Mistrzostwa Świata Cerezo 2022.

Tego samego dnia trójkolorowa drużyna zmierzyła się z drużyną europejską Dauha22 osadzonych udaje się na więzienny kort, aby rozegrać turniej w ramach Środowiskowego Ośrodka Rehabilitacji.

Będąc na świecie, Meksyk i Polska 90 minut zakończyło się bez zdobycia gola Cerezo z Meridy, trójkolorowa bramka zdobyta w 15. minucie po rzucie wolnym z pola karnego. Nie minęło dużo czasu, a uroczystość odbyła się na arenie i podobnie jak podczas mundialu, narrator z więzienia sprawił, że publiczność podskakiwała z miejsc.

To może Cię zainteresować: Wojna obozowa! Kibice z Meksyku i Argentyny ścierają się na mundialu w Katarze (WIDEO)

Należy o tym pamiętać Mistrzostwa Świata Cerezo 2022Promowane przez Mauricio Vila Dozal, Gubernator stanu JukatanJedyny piłkarski festiwal w jednym miejscu Społeczne Centrum Reintegracji W całym Meksyku, jako replika Mistrzostw Świata w Katarze, jest to część działań promowanych na rzecz lepszej integracji poprzez promocję sportu.

Więźniowie z meksykańska drużynaWszyscy mieszkańcy Bloku F świętowali wczesne tanno i nie tracili czujności do końca meczu, podczas gdy zachód słońca zapadł na centralnym korcie.

jak KatarJukategański napastnik Henryk Marcin Był tam, ale tylko przez monumentalny mural namalowany na jednym z bloków tego miejsca; Obok niego twarze Pele, Hugo Sanchez, Diego Armando Maradona, Lionel Messi i Cristiano Ronaldo Pełnią rolę niemych świadków.

Chociaż egzamin PolskaZ bloku C2 walczyli o zdobycie punktów i nie mogli nic osiągnąć przeciwko żelaznej obronie Tricolor.

Dopiero bliskość czasu apelu sprawiła, że ​​żołnierze pośpiesznie udali się do swoich komnat; Na pustym terenie słychać było tylko okrzyk „Ostrzeżenie”, powtarzany co minutę przez strażników na wieżach.

READ  Media i ustawy o Holokauście testują relacje Polski ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem

W Mundialito z Centrum Reintegracji Społecznej W Meridzie grają przeciwko sobie 32 drużyny, mają wyszkolonych sędziów, a system kwalifikacji jest podobny do mistrzostw świata. Następny mecz zagra z drużyną narodową Argentyna.

To może Cię zainteresować: Meksykanie próbują wlać wino do „lornetek”, ale znajdują | Wideo