3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk musi wzmocnić medycynę ogólną, zanim nada priorytet specjalistom, dr Germain Fajardo

ten dr Germain Fajardo wezwany do promocji Medycyna ogólna i Podstawowa opieka zdrowotna w Meksyku przed zatrudnieniem lekarzy specjalistów.

W rozmowie z Joaquin Lopez Doriga do wzór na promień szef Szkoła Medyczna podrzędny UNAM potwierdził, że w Meksyk Lekarze nie są potrzebni, ale najlepsi są potrzebni warunki pracy oraz lepszą dystrybucję istniejących pracowników służby zdrowia.

Przypomniał, że debata w sprawie powołania Kubańscy lekarze Teraz wyświetlanie 13765 to „złe” miejsce, ponieważ głównym problemem powinno być system opieki zdrowotnejktórego podstawą jest lekarze rodzinni A nie specjaliści.

Spośród 100 pacjentów przebadanych w ciągu jednego dnia, 85 pacjentów potrzebuje lekarza rodzinnego lub lekarza rodzinnego, więc rozwiązaniem nie jest zatrudnianie lekarzy specjalistów.”

Dr Fajardo Dolce stwierdził, że konieczne jest wsparcie studenci medycyny jednocześnie poprawiając swoje warunki w trening medycznyOd piątego roku studiów, gdzie pracują w wymiarze od 60 do 70 godzin tygodniowo, z pensją 1900 pesos miesięcznie.

Jeśli chodzi o Stażyści medyczniI podkreślali, że to jedyny zawód, który Usługi społeczne Trwa rok i jest ekskluzywny, tzn. nie mogą wykonywać żadnej innej działalności.

Dodał, że praktykanci czasami muszą przenieść się w rejony wysokie i ekstremalne wysoka marginalizacja Przy miesięcznej wpłacie 3500 pesos, co nie wystarcza na opłacenie pobytu.

I myślę, że to, co musimy płacić, żądać, żądać, a może nawet żądać, to lepsze warunki dla tych, którzy szkolą się i dla tych, którzy pełnią służbę społeczną – podkreślił.

Wiceprezes Narodowej Akademii Medycznej również poprosił, aby nie zapomnieć o złych Moslahat W którym jednostki medyczne w obszar marginalizowany.

Zaznaczył, że przy Ubezpieczeniu Ludowym placówki medyczne są akredytowane, aby udowodnić, że posiadają wszystko, co jest niezbędne do działania i zapewnienia odpowiedniej opieki medycznej.

Z informacjami od Lopez-Dóriga Digital