1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk jest lepszy od Polski: Aquino

Montessori, Holandia /

DO Meksyk Musiał sobie z tym poradzić Grupa c ten Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Z Argentyna Od Leo Messi I z Polska Roberta LewandowskiegoNiewątpliwie skomplikowane zadanie, ale Javier Aquino był jasny: The திரி. Lepiej niż Polacy.

Rozmowa odbyła się na zakończenie szkolenia Tygrysy W ten piątek były wybrany Meksykanin powiedział, że są bardzo pewni, że mogą awansować do następnej rundy mistrzostw świata w listopadzie. Katar.

„(Polska) ma takiego zawodnika wzorcowego jak Robert Lewandowski, ale myślę, że Meksyk jest ogólnie najlepszy, a na każdej linii meksykański piłkarz zawsze będzie zmotywowany pod koniec dnia na dużych scenach. Myślę, że Meksyk jest lepszy niż Polska” – powiedział Oaxaca.

Co myślisz o drużynie, która grał w Meksyku?

„Cóż, wierzę, że Meksyk ma ogromną szansę na pokazanie swojego potencjału. Wierzę, że Meksyk zawsze staje na nogi, gdy w fazie grupowej MŚ jest tak wiele razy. To drużyna, tak, to skomplikowane, ale przeszli. Miej możliwość odejścia.

– Niewątpliwie mam do chłopaków pełne zaufanie, zrobią świetną robotę i bez wątpienia na to zasłużą – powiedział rezygnujący z reprezentacji zawodnik Tigris. Nie tak dawno nie był brany pod uwagę, aby zobaczyć protokoły, które były stale wzywane.

Czy możesz wrócić do El Tri, zanim zamieszkasz w Tigress?

„Nie martw się, zespół jest już skończony, mają świetną grupę roboczą, reszta z nas nadal musi ich wspierać odtąd jako Meksykanin i chcemy, aby byli najlepsi przez cały czas” powiedział.

– Informacje multimedialne / Roberto Flores –

READ  Polska, Szwecja i Czechy odmawiają gry w play-off w Rosji