29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk i Gwatemala remisują, a Tina rozszerza swój zasięg bez porażki

wybierać Gwatemala Bezbramkowy remis w towarzyskim meczu z Meksyk Grałem na boisku świat kempingowy Z amerykańskiego miasta Orlando.

Wynik się przedłuża nie pobity W zarządzie trenera gwatemalsko-meksykańskiego Luis Fernando Tinaktóry w swojej krótkiej epoce zebrał trzy zwycięstwa i remis.

Tina była tymczasowym trenerem dla wybierać Senior ze swojego kraju podczas meczu eliminacyjnego do Globalizm Brazylia 2014 vs USA.

ten Reprezentacja Meksyku był w terenie młode postacie Kto wystąpił w krajowej lidze, nie miał na ławce argentyńskiego trenera Gerardo Martino, który wracał do zdrowia po operacji siatkówki.

Na jego miejsce wyprowadził meksykańskiego asystenta MartinoJorge Teller.

El Tri zdominował pierwszą połowę, kontrolując 62 procent czasu piłkaale zabrakło mu precyzji i dokładności w ostatnich podaniach, by awansować na tablicy wyników.

Meksykanie zbliżyli się do zdobycia bramki w 4. minucie, kiedy Aleksandra ZendegasHeader, wyślij piłkę nad poprzeczką. A w 34. minucie rzut wolny Sebastiana Cordovy trafił w barierkę i minął blisko poprzeczka.

Gwatemali, z odrobiną piłki nożnej, ale rozpędu, udało się Aukcja Do drzwi zaserwował Carlos Mejia Andres Lescano, który zakończył strzałem w głowę, ale Bramkarz Carlos Acevedo zatrzymał się.

Meksykanie zostali właścicielami piłka Ale w drugiej połowie nie udało im się w ostatniej trzeciej części pola przeciwko Gwatemali, która wykorzystała zatrzymaną piłkę, aby sprawić, że Acevedo poczuł się niekomfortowo.

W 67. minucie stracono Oscara Catellanosa z Gwatemali darmowy strzał po lewej stronie. Lescano wybił piłkę, która trafiła w poprzeczkę.

Al-Tari powrócił z ryzykownym strzałem w 75. minucie. Luis Chávez Zrobił rzut wolny.

READ  Chucky Lozano daje Napoli zwycięstwo nad Bolonią

Z informacjami z EFE