23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk: Gracze chcą zostać wykluczeni z Copa America 2024

Meksyk: Gracze chcą zostać wykluczeni z Copa America 2024

Jaime Lozano wciąż musi zawęzić listę zawodników, na których skupia się reprezentacja Meksyku przed Copa America


the Reprezentacja Meksyku Musisz wyciąć pięciu graczy Copa America 2024. Jaimego Lozano Wciąż ma wątpliwości, które elementy opuszczą Focusa i wrócą do Meksyku.

Początkowo planowano wziąć udział ośmiu graczy, ale CONMEBOL ogłosił, że zamiast początkowo rozważanych 23 graczy, może zarejestrować się maksymalnie 26 graczy. To zawęziło listę cięć.

Większość zawodników chce odejść Reprezentacja MeksykuWedług poinformowanych źródeł są oni rozmieszczeni od środka pola w kierunku obrony. Na razie w wyjściowym składzie na świecie znajduje się sześciu piłkarzy, choć zabraknie tylko pięciu.

Z tyłu Alexis Peña i Victor Guzman nie będą skupieni Reprezentacja Meksyku. Choć Guzman dobrze spisał się na turnieju z Monterrey, to obrona również jest jedną ze słabych stron zespołu. Jaimego LozanoTak wynika z meczów przygotowawczych.

Jedna z Twoich wątpliwości Jaimego Lozano Ma zdobyć Briana Garcię, Guamirocito spisał się dobrze dla Toluca. Pytanie brzmi, czy zostawić środkowego obrońcę, czy wybrać skrzydłowego.

W środku pomocy ofiarami staną pomocnicy Chivas Fernando Beltran i Andres Montaño z Mazatlán. Zawodnik nadmorskiej drużyny jest obecnie poszukiwany przez Cruz Azul, zespół, który już się z nim zgodził i podpisze kontrakt po zakończeniu jego współpracy z zespołem. Reprezentacja Meksyku.

Ten drugi zostanie wykluczony z listy Jaimego Lozano Będzie to Jordan Carrillo, młodzieżowy zawodnik Santosa. Piłkarz z Comarca Lagunera ze względu na dobre występy łączony jest z kilkoma czołowymi drużynami, choć nie zamierza grać w lidze. Puchar Ameryki.

READ  Tak zagrasz w Mistrzostwa Świata