2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk będzie musiał poczekać do 2030 roku na rewanż ze Stanami Zjednoczonymi w meczu Mistrzostw Świata

El Tri ponownie odwiedzi Stany Zjednoczone na World Cup Qualifiers Tour do 2030 World Cup

Meksyk Poddawałem się trzy razy z rzędu, w ciągu jednego roku, aby Zjednoczone państwoPonadto ostatnie z tych niepowodzeń były w rzeczoznawca CONCACAF, który jest częścią Katar – rundy kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata 2022; Jednakże trójkolorowy Na swoją zemstę będzie musiał poczekać do 2030 roku, próbując pokonać drużynę USA w swoim kraju.

Po bitwie, którą obie drużyny stoczyły w zeszły piątek w Cincinnati w stanie Ohio, która zakończyła się wynikiem 2:0 dla lokalnej drużyny, Reprezentacja Meksyku Na mecz Mistrzostw Świata odwiedzi swojego największego rywala w CONCACAF Za dziewięć lat.

W ten sposób musisz poczekać na rewanż i będziesz z zupełnie innym pokoleniem piłkarzy.

Wynika to z faktu, że rewanż, który pozostanie w tym oktagonie, odbędzie się na meksykańskiej ziemi, na stadionie Azteca i zostanie rozegrany w przyszłym roku. Następnie, wraz z Mistrzostwami Świata 2026 organizowanymi przez MeksykI Zjednoczone państwo A Kanada, trzy drużyny automatycznie zakwalifikują się, gdy będą gospodarzem turnieju.

Z tego powodu jedyne, co te trzy drużyny będą w stanie stoczyć, to przyjacielskie pojedynki, bo nie będą one częścią eliminacji CONCACAF, które powinny rozpocząć się w 2024 roku, a zakończyć do 2025 roku.

Wtedy nadejdą Mistrzostwa Świata 2030 i nawet bez miejsca pozostanie do tego momentu Meksyk I Zjednoczone państwo Znowu spotykamy się na amerykańskiej ziemi w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata i trójkolorowy Słynny fajans „dwa do zera” można usunąć.

Z sześciu meczów w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Zjednoczone państwoReprezentacja Stars and Stripes wygrała pięć razy, przez przypadek, wygrywając je wszystkie 2-0, a wszystkie mecze odbyły się w Ohio.

READ  Chivas Feminel vs Argentyna (1-2) podsumowanie meczu | historyczny i smutny

Jedyny pojedynek, który jest trójkolorowy Wygrał w 2016 roku w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Reprezentacja MeksykuNastępnie wygrał, kierując Juan Carlos Osorio 1-2.

w ten sposób, Meksyk Na zemstę będzie musiał czekać dziewięć lat.