24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Medio Metro i Sound Pirate są oddzielne; Oryginalne Metro Medio parodiuje Grupo Milenio

Pirate i Medio Metro brzmią oddzielnie. wydaje się, Dobre stosunki robocze między nowym Pół metra Sondero skończył szybciej niż oczekiwano Ponieważ Pirata ogłosiła za pośrednictwem sieci społecznościowych, że tylko popularna tancerka Będzie ci towarzyszył w niektórych sytuacjach i że jego kontrakty nie będą już zawierane bezpośrednio z nim.

przed ogłoszeniem Oryginalne „Metro Medio” wykorzystało sytuację i za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych Wyśmiewał się z tego, co dzieje się z jego byłym kolegą z biegu i zdradził, ile płaci za nowy program „Medio Metro”, Powód, dla którego zdecydował się zerwać z Sondero.

Głos pirata i pół metra | prywatny

Julian Ramirez, Nazwa Pirate Sound, reklamowana za pośrednictwem sieci społecznościowych To Jedyne postacie, które od teraz będą mu towarzyszyć Bo wszystkie ich tańce będą „La Cholondrina”, „Bocho” i „La Pequeña Nikol”z wyłączeniem Medio Metro, które, jak potwierdził, będzie mu towarzyszyć tylko w niektórych przypadkach.

Drużyna Piratów. (Tylko członkowie). już nie. M/M (Medio Metro) czasami widzi, jak współpracujemy, lub praca z nim w celu zatrudnienia go to prosta umowa z RichardTV” – czytamy w poście Sound Pirate na Facebooku.

Kiedy wiesz o rozstaniu Tak zwane złe „Medio Metro” odpowiedziało na swoim koncie na Twitterze Po raz kolejny skrytykowali Pirate Sound, twierdząc, że „Pug Face” był już zmęczony odbieraniem Płatność 2000 pesos za prezentację Podczas gdy Sonidero został z Ponad 10 tys.

„Więcej dowodów, mówi sam Pirat, że Pugface już organizuje swoje imprezy i jest zmęczony 2000 $, które dają mu za imprezę, podczas gdy ten Pirat utrzymuje ponad 10 000. Bocho i Cholondrina wkrótce zmęczą się tym samym, tutaj drzwi są otwarte – napisała tancerka.

La Pompis również oderwał się od Sonido Pirata

Tancerka Paulina Jassoktóry szybko stał się wirusowy, aby pracować nad wydarzeniami Pirat wypowiedział się pod pseudonimem La PompisReklamuj się na jego koncie Facebook, który nie ma już żadnego stosunku pracy Ze słynnym Sonidero, który zapoczątkował José Eduardo, znanego jako „Oryginalne” pół metra.

Potwierdził to również model po tym, jak inny członek Sonido Pirata, 9 marca, powiedział: Claudia Alejandra, czyli La Cholondrinastwierdził, że La Pompis „nie współpracuje z nami”.

Paulina Jaso na swoim koncie na Facebooku umieściła: „Od dzisiaj wiele rzeczy się zmieni”.

„Chcę wyjaśnić moim fanom, że nie miałem nic wspólnego z zatrudnieniem Pirate Sound” – ujawnił tancerz wirusowo.

Zauważył również, że jeśli sondero „Wyglądają źle, jeśli im nie odpowiesz, nie mam z tym nic wspólnego, ponieważ moje węzły są indywidualne z tego samego powodu, dla którego nie lubię kłopotów”.

JCM

READ  Eduardo Videgaray i „El Estaca” przypomnieli sobie ostre klipy z uzależnieniem: „Przyjaciele umarli od kokainy”