19 kwietnia, 2024

Media społecznościowe krytykują „Piojo” Herrerę za obronę wyniku i zastąpienie André-Pierre Gignaca

Miguel „Biogo” Herrera i Tigres odpadli w półfinale Apertury 2021 przeciwko Lyonowi, zaledwie kilka minut po zapewnieniu zwycięstwa.

Mecz Leona i Tygrysa uchwycił trendy w sieciach społecznościowych, w tym Miguel Herrera i Andre-Pierre Gignac, ponieważ użytkownicy skrytykowali „wesz” za pozycję, którą zajęła pod koniec meczu, a Francuzi zabrali 15 minut przed końcowym gwizdkiem.

Tigres wygrał 2-3 w tabeli wyników w 74. minucie, kiedy to „Biogo” Herrera wyeliminował André-Pierre Gignaca i Juana Pablo Vigona. Aby dać dostęp Raymundo Fulgencio i Davidowi Ayali.

Jose Ramon Fernandez napisał: „El Piojo Herrera popełnił błąd, kiedy uderzył dwóch swoich najlepszych napastników, Gignaca i Quiñonesa, w 80. minucie, myśląc, że może przerwać mecz. To pozwoliło Leonowi wejść all-in w ataku” w jego sieci społecznościowe.

„Tegres popełnił błędy, które go kosztowały… Miguel Herrera poślizgnął się zbyt wcześnie i pokonał również najlepszego gracza Ligi MX. Sergio Dib, gospodarz ESPN, był TERRIBLE PECADO DEL PIOJO.”

Zaledwie 10 minut po ostatnich korektach dokonanych przez „Piojo” Herrerę, przegrał 3:3, dając Lyonowi przepustkę do wielkiego finału na Apertura 2021.. Jednak wyrównanie wywołało wybuch, który doprowadził do wykluczenia czwórki: Luisa Quinonesa i Osvaldo Rodrigueza, a także dwóch członków sztabu szkoleniowego, jednego z Lyonu, a drugiego z Tigres.

W wybuchu gniewu Luis Quinones i Osvaldo Rodriguez pobili się, wyrzucając ich, a także od razu umieszczając wśród trendów sieci społecznościowych.