18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Medale Niepodległości dla Krystyny ​​i Polski

Wyraża swój gniew, gdy urzędnicy jej federacji ogłaszają sportowca olimpijskiego. W ten sposób poinformowali ją, że zostaną deportowani, a zespół oficerów pojedzie do wioski olimpijskiej w ostatnią niedzielę rano, odbierze ją z lotniska i zabierze z powrotem do kraju.

Na swój telefon odbiera wiadomości od jednej z babć, ostrzegające ją, by nie wracała do swojego kraju. Mówi jej, że jej życie jest w niebezpieczeństwie. 24-letni sportowiec postanawia poprosić policję o pomoc na lotnisku Tokio-Haneda. Poziomy napięcia. Sportowiec zwrócił się o interwencję Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i kilka godzin później postanowił szukać schronienia w ambasadzie swojego kraju w Tokio.

Ta scena może być retro, aby wejść do zimnej wojny. Ale w ambasadzie nie skończyło się żadne napięcie. Po uzyskaniu zielonego światła od kraju, który wydaje ci wizę humanitarną, nie jest łatwo zdecydować, którym lotem lecisz na lotnisku Tokio-Haneda, ponieważ rząd Twojego kraju może objąć samoloty komercyjne samolotami wojskowymi, aby tego uniknąć. Do kraju, który próbuje przekroczyć.

Rozwiązaniem, jakie zaproponował jej kraj goszczący, było wejście na pokład samolotu lecącego do Wiednia, zatrzymując się, a teraz tak, lecąc innym samolotem do kraju, w którym była uzbrojona.

Wczoraj sportowiec oświadczył, że jest „zaskoczony sytuacją”, ponieważ stała się „korupcją polityczną”. Innymi słowy, proste oświadczenie o złości, że została zmuszona do wzięcia udziału w zawodach poza szkoleniem, wystarczy, aby rząd jej kraju udzielił jej zgody.

Nazywa się Christina Dimonovkaya z Białorusi. Na czele Komitetu Olimpijskiego w swoim kraju stoi jeden z synów prezydenta Aleksandra Łukaszenki, oskarżonego w zeszłym roku o fałszerstwa wyborcze.

Polska jest krajem, który otworzył przed nim ramiona. Najpierw Christina wejdzie na pokład LOT-u z Tokio do Warszawy. Polskie władze zaleciły lot austriackim lotem z lotniska Narita.

READ  Szef rumuńskiej mafii został deportowany do Meksyku

Simanskuya był jednym z ponad 2000 białoruskich sportowców, którzy podpisali list otwarty wzywający do przeprowadzenia nowych wyborów i uwolnienia więźniów politycznych.

Jeśli chodzi o Łukaszenkę, łatwo mu się zemścić. Ale zapomniał, że Olimpiada to uniwersalna płyta rezonansowa. I każdy problem polityczny zostaje wzmocniony.

Duch olimpijski wypędza demony polityki. Od razu powitał go Medal Niepodległości dla Christiny Dimanovki i Polski.

W XXI wieku są politycy, którzy mają zdolność przekierowywania samolotów komercyjnych, aby ukarać swobodne działania.

afaustopretelin

Doradca, pedagog, nauczyciel

Globalnie… co?

Był profesorem naukowym w dziedzinie badań międzynarodowych w ITAM, opublikował ankietę na Twitterze oraz był redaktorem i współpracownikiem różnych gazet, takich jak 24 Horace, L Universal, Millenio. Publikował w takich magazynach jak Foreign Affairs, Le Monde Diplomatic, Lifestyle & Selango czy Revelda. Obecnie jest redaktorem i felietonistą El Economista.