18 kwietnia, 2024

Mecze dnia: Cruz Azul vs Pachuca Na żywo: Apertura 2021 Dzień 7 meczu; Wynik Liga MX .

Wynik na żywo: Cruz Azul 1-1 Pachuca | Otwarcie siódmej rundy 2021

72 '| Cruz Azul 1-1 Pachuca | Podwójna modyfikacja dla Cruz Azul. Santiago Jimenez i Yoshimar Jotun opuszczają boisko; Brian Angulo i Rmolo Otero wchodzą w to samo.

Cruz Azul vs Pachuca na żywo: mecz 7 Apertury 2021;  Wynik Liga MX .

70′ | Cruz Azul 1-1 Pachuca | Ostatnie 20 minut meczu zostanie rozegrane na stadionie Azteca.

64 '| Cruz Azul 1-1 Pachuca | W rytm dobrej gry w Azteca obie drużyny szukają bramkarza drużyny przeciwnej.

59′ | Cruz Azul 1-1 Pachuca | Gol Cruz Azul! La Mquina wyrównuje mecz butem Santiago Jimeneza, który trafia do środka pola i gwałtownie kończy, aby wyrównać mecz. Tuzos na początku popełniają błąd i płacą za to wysoką cenę.

58 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Jairo Moreno wymiata Luisa Romo i otrzymuje żółtą kartkę.

54 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Pachuca uratowana! Jotun wyjmuje toksyczne centrum i nikt nie podchodzi, by go popchnąć, piłka poszła po całym małym obszarze.

49 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Miejscowi wyszli bardziej agresywnie w drugiej połowie, pokazując zupełnie inną twarz niż w pierwszej połowie.

46′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Dokonano modyfikacji w Pachuca. Aviles opuszcza Hurtado i wchodzi do Roberto de la Rosa.

46′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Wznowienie procedur w południowym Meksyku.

W ten sposób Tuzos del Pachuca świętował bramkę na stadionie Azteca

45 + 5′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Pierwsza połowa kończy się w Azteca, udajemy się na odpoczynek z przewagą gości.

45 + 4′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Jonathan Rodriguez został skarcony za żądanie gwizdka.

45 + 4′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Sędzia przegląda grę w VAR i decyduje nie strzelać maksymalną karę.

45 + 3′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Rzut karny dla Cruz Azul, Capicita Rodriguez wpadł w pole karne po lekkomyślnym podbiciu Miguela Herrery.

READ  Możliwe składy na mecz Volta pomiędzy Ameryką a Chivas

45′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Al-Safeer postanowił dodać 4 minuty do tej pierwszej części gigantycznego posągu Świętego Posłańca.

42 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Ostatni odcinek pierwszej połowy meczu, który kończy się siódmego dnia, Tuzos pokonał mistrza co najmniej.

38′ | Cruz Azul 0-1 Pachuca | Avils Hurtado zostaje ostrzeżony, po spóźnieniu się na grę na środku boiska. Pachuca nadal często przyjeżdża do La Mquina.

35 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Ostatnie 10 minut tej pierwszej części w Azteca. Pachuca wygrywa minimum.

28 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Blisko Cruz Azul! Luis Romo strzela poza pole karne i wprowadza piłkę w błąd, ale jest bardzo blisko drzwi Tuzosa.

23 '| Cruz Azul 0-1 Pachuca | Gooooool z Pachuca! Po trafieniu Yoshimara Jotuna po dośrodkowaniu Ibaza, Peruwiańczyk potyka się i trafia do własnego bramkarza.

18 '| Cruz Azul 0-0 Pachuca | Pierwsza żółta kartka w meczu. Gustavo Cabral omiata Jonathana Rodrigueza i zostaje ukarany przez sędziego.

08 '| Cruz Azul 0-0 Pachuca | Cruz Azul ostrzega pierwszy, Orbeln Pineda strzela spoza pola karnego, a piłka odbija się od chatki Ustariego.

03 '| Cruz Azul 0-0 Pachuca | Azteca jest mokra, a piłka dużo biegnie.

01 '| Cruz Azul 0-0 Pachuca | Alejandro Funk Villafay zagwizdał początek starcia, a piłka już toczy się po stadionie Azteca.

W AZTECA wszystko gotowe!

Lód wskakuje dziś wieczorem na pole Cruz Azul

Oto jedenaście Pachuca

Jak Pachuca wypadł podczas ostatniej wizyty na stadionie Azteca?

Ostatnim razem, gdy te zespoły spotkały się na Colossus of Santa rsula, Tuzos spadł minimalnie w półfinale Guardians 2021, W tym konkursie La Mquina została mistrzem kilka tygodni później.

Jak dostali się do tego pojedynku?

Obie drużyny przyjechały z wyjazdu poprzedniego dnia; La Macena zremisowało 0:0 z Atletico San Luis na stadionie Alfonso Lastras, a Tozos pokonało Quertaro 0:2 w La Corregidora.

Witamy co minutę!

przyjaciele Marka Claro Witamy w ostatnim meczu siódmej rundy Apertury Ligi MX Championship 2021, Cruz Azul wita Tuzos del Pachuca na stadionie Azteca. Świetny mecz w Colossus of Santa rsula!