20 kwietnia, 2024

Mecze dnia: America vs Pumas: podsumowanie, gole i najlepsze zagrania na mecz towarzyski w historii FIFA

Wynik końcowy: Ameryka 0-1 Pumy | mecz towarzyski

przyjaciele Marka Claro Bardzo dziękujemy za kolejne minuta po minucie towarzyskiego pojedynku w Los Angeles pomiędzy American Eagles a Puma Onam, Gdzie ten ostatni osiągnął zwycięskie rozdanie Rogerio de Oliveira.

90 + 3′ | Ameryka 0-1 Pumy | Mecz kończy się w Dignity Health Tennis Center, a Pumas pokonało Amerykę najmniejszą różnicą.

90′ | Ameryka 0-1 Pumy | Sędzia meczowy decyduje o przedłużeniu meczu o trzy minuty. Kuguary blisko zwycięstwa.

86′ | Ameryka 0-1 Pumy | Ostatni odcinek zaangażowania w Los Angeles i Pumie jest bliski wygrania Capital Classic.

82′ | Ameryka 0-1 Pumy | Amerykańskie stoisko w Centrum Tenisowym Dignity Health jest oświetlone, a za oponą, której broni Scar Jimnez, pojawiają się bomby dymne.

będę

72 '| Ameryka 0-1 Pumy | Leo Lpez otrzymał żółtą kartkę po trudnym ataku w środku pola. Pumas kontynuuje z przewagą na tablicy wyników.

będę

61′ | Ameryka 0-1 Pumy | Bruno Valdez, Álvaro Fidalgo i Salvador Reyes wchodzą na boisko; Mauro Linez, Mario Osuna i Sebastian Ceres wywodzą się z tego samego.

59′ | Ameryka 0-1 Pumy | GOOOOL COUGARS! Rogerio de Oliveira otwiera wynik w Los Angeles bramką prawą nogą, Brazylijczyk odwraca się i rzuca piłkę w róg. Najpierw uderz studentów uniwersytetu.

55’| Ameryka 0-0 Pumy | Gra zwalnia, a Ameryka znów jest zdominowana. Jordan Silva nie trafia do jasnego celu na uniwersytecie.

47 '| Ameryka 0-0 Pumy | Christian Patuccio pudłuje bardzo wyraźnego gola dla Pumy, ponieważ nie może wykorzystać faktu, że wszedł sam i po wykonaniu cięcia posyła piłkę nad górą. Ameryka jest uratowana!

46′ | Ameryka 0-0 Pumy | Na razie nie ma zmian w spotkaniu.

46′ | Ameryka 0-0 Pumy | Procedury zostają wznowione w Centrum Tenisowym Dignity Health Tennis.

będę

Fani Pumy są również w Centrum Tenisowym Dignity Health

będę
będę

45 + 1′ | Ameryka 0-0 Pumy | Pierwsza połowa kończy się w Los Angeles, idziemy na odpoczynek z bezbramkowym remisem.

READ  Alexis Vega wchodzi z ławki Chivasa w meczu z Pachucą
będę

42 '| Ameryka 0-0 Pumy | Chucho Lpez to pierwsze ostrzeżenie w meczu, po lekkomyślnym starciu w środku pola.

37 '| Ameryka 0-0 Pumy | Ostatni odcinek pierwszej połowy odbywa się w Dignity Health Tennis Center, tablica wyników wciąż się nie porusza i nikt jeszcze nie ma dostępu do Capital Classic.

29 '| Ameryka 0-0 Pumy | Ameryka jest już lepsza w grze. Miguel Laine kończy bardzo dobrą grę potężnym strzałem z prawej strony, zbyt niebezpiecznym dla uniwersyteckiego tańca.

23 '| Ameryka 0-0 Pumy | Jordan Silva nie wykorzystuje słabego startu bramkarza Julio Gonzaleza i bez bramkarza mocno uderzającego głową. Pumy są uratowane!

19 '| Ameryka 0-0 Pumy | Podopieczni Santiago Solari próbują robić więcej na boisku i ranią obie strony. Puma dobrze atakuje błyskami poprzez transformacje.

15′ | Ameryka 0-0 Pumy | Dominacja jest wzajemna w Los Angeles, gdzie dwóm drużynom udaje się stworzyć niebezpieczne zagrania. Znacznik nie porusza się.

06 '| Ameryka 0-0 Pumy | Scar Jimnez przypadkowo unika celu Luisa Fuentesa. Pionowy obrońca próbował posyłać piłkę do rzutu rożnego, ale piłka wpadła do środka, a bramkarz ostrożnie odwrócił piłkę.

04 '| Ameryka 0-0 Pumy | Ameryka zajmuje pierwsze miejsce w grze, a Federico Vias nie wykorzystuje faktu, że był sam i nie da się go określić dobrym zamachem obrońcy z college’u.

02 '| Ameryka 0-0 Pumy | Wszystkie orły skaczące po placu są czarne, a pomy białe.

01 '| Ameryka 0-0 Pumy | Sędzia gwiżdże, aby rozpocząć mecz w Los Angeles i rzuca piłkę w jeszcze jednej wersji Capital Classic.

będę

W Los Angeles wszystko gotowe!

Z fanami na trybunach Wszystko jest gotowe na Capital Classic w Centrum Tenisowym Dignity Health.

Centrum Futbolu Amerykańskiego na rzecz Godności Zdrowia

ten Amerykańskie Orły bez twoich wyborów, Przybyli już do budynku w Los Angeles, aby ponownie zmierzyć się z Pumami na Capital Classic.

READ  Checo Pérez ma za sobą „najbardziej imponującą” długą passę w Arabii Saudyjskiej
będę

Jak było twoje ostatnie zaręczyny?

Ameryka i pumy Widzieli się w ostatnią niedzielę, 12. Apertura 2021 na stadionie Azteca, Gdzie azulcrema pokonała Universitarios 2-0 dzięki komentarzom Richarda Sncheza i Mauro Laineza.

będę

Witamy co minutę!

przyjaciele Marka Claro Zapraszamy wszystkich na mecz towarzyski pomiędzy Orłami Ameryki i Pumą z UNAM W Centrum Tenisowym Dignity Health w Los Angeles.

Podczas tej przerwy ze względu na historię FIFA zespoły Liga MX muszą kontynuować przygotowania do zamknięcia Apertury 2021, Jednym z nich jest Ameryka i Pumy, które spotkają się pięć dni po zaręczynach w Aztece. Ten mecz towarzyski rozpocznie się o 21:00 (czasu Mexico City) w Centrum Tenisowym Dignity Health w Los Angeles.

Orły mają pole position na Aperturze 2021 i pokonały Pumy na stadionie Azteca w ostatnią niedzielę. Najlepszym strzelcem starcia są w ostatniej minucie Richard Sanchez i Mauro Lainez.

Ze swojej strony puma wciąż jest pogrążona w kryzysie, Dlatego starają się pokonać Amerykę, aby lepiej zamknąć turniej i tym samym zagościć w play-offach.

Za ten pojedynek w Los Angeles Klub ogłosił za pośrednictwem sieci społecznościowych, że Ameryka wyprodukuje reprezentacyjny mundur dla obu miast.

Ameryka kontra Pumy | mecz towarzyski

• Kiedy zaczyna się gra? Piątek, 8 października 2021 r.
  • O której zaczyna się gra? Jest 21:00 czasu meksykańskiego
  • Gdzie jest przyjęcie? W Centrum Tenisowym Dignity Health
  • Gdzie oglądasz transmisje na żywo w telewizji? Możesz śledzić tę grę, korzystając z odnośnika TUDN. W zamian będziemy przeprowadzać działania w MARCA Claro w najlepszej minucie po minucie w sieci.