4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mecz Meksyk vs Polska: harmonogram, data i miejsce oglądania

Mecz Meksyk vs Polska: harmonogram, data i miejsce oglądania

Pierwszy mecz reprezentacji narodowej jest z Polską, mówimy Wam godziny, terminy i gdzie oglądać Meksyk vs Polska w tym mundialu. Katar 2022.

Meksyk zmierzy się w grupie C z dowodzoną przez Lewandowskiego Polską w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata i Argentyną Messiego w swoim drugim meczu, aby uzupełnić grupę, z którą się zmierzą. Arabia Saudyjska.

Ten pierwszy mecz można uznać za najważniejszy w pierwszej fazie, ponieważ przewiduje się, że Argentyna przebije grupę, jeśli będą kontynuować niepokonany bieg, pozostawiając im tylko jedno miejsce na awans do 16 rundy. Można to zdefiniować od samego pierwszego meczu.

Meksyk vs. Uzgodniony termin polskiego spotkania to wtorek, 22 listopada, o godzinie 10:00 czasu centralnego i będzie on częścią trzeciego dnia rozgrywek Mistrzostw Świata.

Gdzie oglądać Meksyk vs Polska?

Ta gra jest jedną z najpopularniejszych opcji dla widzów, ponieważ można ją zobaczyć na niebie i będzie transmitowana w telewizji. Wszystkie gry 2022 Katar

Może Ci się spodobać:

READ  Biden o Polsce: „Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji” | Międzynarodowy