30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mecz Meksyk-Polska. Restauracje Coahuila potroiły sprzedaż

Dorian, Coahuila. /

Wymieniać się Mecz reprezentacji Meksyku z Polską podczas mistrzostw świata w KatarzeV spowodowaneW najbliższy wtorek sprzedaż w restauracjach wzrośniePo otrzymaniu Kibice próbujący cieszyć się meczem jedząc śniadanie W różnych instytucjach Saltillo, Coahuila.

Dyrektor rozwoju gospodarczego Saltillo, Mario Mata, powiedział w niektórych przypadkach, że LDziś sprzedaż we wtorek rano potroiła sięCo Przedsiębiorcy z tego sektora pomogli zarobić nieoczekiwane zyski Jeśli chodzi o historycznie odnotowaną frekwencję we wtorek rano.

„To zdecydowanie dobry sezon, myślę, że to zależy od meczów, harmonogramów, dzisiaj było dobrze, nie dostaliśmy procentu, ale to będzie inny dzień, przeciętny wtorek będzie sprzedawał się podwójnie lub potrójnie, co normalnie się sprzedaje” – powiedział urzędnik miejski.

Wiele restauracji w mieście odnotowało wzrost liczby gości w czasie gryktóry Zostali podczas dwugodzinnej transmisji telewizyjnej meczu mistrzostw świataMają nadzieję, że powtórzy się to podczas meczów Meksyku na mundialu Katar 2022.

Akcja, zdaniem urzędnika miejskiego, Kupcy pozwolą na zwiększenie obecności gościW zależności od godziny i dni, w których rozgrywane są mecze.

– dodał Mario Mata Quintero Ten dodatkowy dochód jest dodawany do kwoty zebranej przez kupców podczas Good End w SaltilloWedług pierwszych szacunków Izba Handlowa przekroczyła cel 30 mln pesos.

„Prawda jest taka, że ​​koniec października i początek listopada nie były tak dobre, jak byśmy chcieli, więc teraz, po dobrym zakończeniu i rozpoczęciu mistrzostw świata, mamy nadzieję na dobre zakończenie roku. Kontynuuj z dobry rok mieliśmy w 2022. Jeśli osiągniemy sprzedaż prawie 30 milionów korzyści ekonomicznych, oczekiwanie na dobry wynik, liczby nie są jeszcze zamknięte w Kanako, ale to, co widzieliśmy w sklepach, ze wszystkim, to był dobry sezon fajnych, dobrych wyników”.

Ego

READ  Polska zgłosiła ognisko ptasiej grypy na farmie z 220 000 ptaków