18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

McKinney, niezdyscyplinowany i miłośnik „fast foodów”, rozczarowuje Juventus, który rozważa ich sprzedaż

Prasa w Europie ujawniła kilka stanowisk, które nie podobały się dyrektywom turyńskim dotyczącym zachowania zawodnika reprezentacji Stanów Zjednoczonych

gracz futbolu amerykańskiego, Weston McKinneyI Wskazuje to na możliwe odejście z Juventusu w następnym okienku transferowym, ponieważ zarząd „Vecchia Signora” jest rozczarowany zachowaniem pomocnika.

Według hiszpańskiej gazety jakI Cały Turyn jest gotowy na wysłuchanie występów McKinneya, Kto był w poprzednim sezonie w wypożyczonym zespole? SchalkeWłoska Rada postanowiła następnie skorzystać z opcji zakupu pod koniec kampanii. Jednak amerykański brak dyscypliny na boisku i poza nim skłoniłby Juventus do poważnej analizy jego potencjalnej sprzedaży.

Podczas targu letniego Weston Był jednym z moich graczy Juventus To wzbudziło większe zainteresowanie w innych klubach, ale Massimiliano Allegri, DT de la JuventusPotwierdził, że nie opuści modela, ponieważ uważał go za jedną z najbardziej oczekiwanych postaci.

„Weston McKinney powinien zostać z nami w Juventusie; nie jest na sprzedaż. Jest częścią tego projektu i ma wiele do poprawy”, wyrażenie wesoły Kilka tygodni temu.

Z drugiej strony, Giuseppe Negro z Gazzetta dello Sport We wtorek ujawniono, że zarząd Juventusu był „zawiedziony”. Weston Nieprzestrzeganie protokołów zdrowotnych COVID-19 A także za jego nawyki żywieniowe, kiedy zauważył, że McKinney uwielbia „śmieciowe jedzenie”.

W zeszły poniedziałek trener kadry narodowej Zjednoczone państwoI Grega Berhaltera, Wyślij mi Weston Wrócić do Juventus Przed meczem kwalifikacyjnym do Mistrzostwa Świata Środa vs Honduras. Decyzja została podjęta po makini Został wykluczony w niedzielnym remisie 1:1 z Kanadą. dla tej części, Pomocnik opublikował na Instagramie, że jego zawieszenie było spowodowane naruszeniem protokołów zespołu COVID-19.

READ  Jaime Urdiales również zamierza odejść z FIFA – David Medrano

„Niestety, zostałem zawieszony w dzisiejszym meczu z powodu naruszenia protokołów zespołu COVID-19. Przepraszam za moje działania. Będę dziś bardzo kibicował graczom i mam nadzieję, że wkrótce wrócę do zespołu” – napisał.

To nie pierwszy raz makini zachowuj się w ten sposób. W kwietniu został zatrzymany przez trenera drużyny Juventus, Andrea PirloPo tym, jak ujawniono, że zorganizował przyjęcie, w którym wzięli udział jego przyjaciele z Juventus, Paulo Dybala i Artur. Został również ukarany grzywną przez policję.

Z informacjami od Jeffa Carlislea