23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mayla Laguna ogłasza pierwsze prawne zwycięstwo w procesie o ojcostwo przeciwko Luisowi Enrique Guzmanowi

Mayla Laguna ogłasza pierwsze prawne zwycięstwo w procesie o ojcostwo przeciwko Luisowi Enrique Guzmanowi

Mayla Laguna, była żona Luisa Enrique Guzmana, po raz pierwszy ogłosiła swój ślub Zwycięstwo prawne W procesie toczy się obecnie przeciwko synowi Silvii Pinal w sprawie ojcostwa małego Apolla.

Minął prawie rok, odkąd Guzman publicznie oświadczył, że to nie on Ojciec biologiczny Nieletnia Laguna w oświadczeniu opublikowanym na portalach społecznościowych wyjaśniła, że ​​sędzia rejonowy przyznał się do nieprawidłowości w sprawie, jak np. zlecenia jedynie badania DNA, podczas gdy początkowo sędzia prowadzący spór nakazał dwa testy, po jednym dla każdej ze stron.

W tekście podkreślił, że sytuacja ta narusza prawa jego syna; Postanowił więc zwrócić się do innych organów, aby ubiegać się o ochronę i wystąpić o oba testy na ojcostwo, na co faktycznie otrzymał zielone światło: „Kiedy zapoznałem się z tą sprawą, uzyskałem pośrednią ochronę, w ramach której przyznano niewłaściwe działania sędziego”. Z dokumentu wynika, że ​​nakazano mu przejść dwa badania genetyczne.

To dokument, który Laguna opublikowała na swoich portalach społecznościowych. Zdjęcie: Instagram

Przeczytaj także Luis Enrique Guzman zaprzecza Maili Lagunie. Nie chce opieki nad Apollem

Choć dziękował władzom za wsparcie, Maiella zaapelował także do sędziów Sądu Najwyższego o uważne monitorowanie działań władz i zapewnienie dochodzenia sprawiedliwości:

Dodał: „Z powyższych powodów składam to oświadczenie, kierując się bezwzględnym zamiarem dochowania należytych procedur przewidzianych przez prawo, a tym samym zapewnienia poszanowania interesów mojego syna”.

Do oświadczenia dołączono list napisany odręcznie przez Lagunę, w którym wyjaśnił, że będzie nadal walczył o prawa dzieci: „Osiągnięto wiele cierpliwości, wiele wysiłku włożono, aby władze postąpiły właściwie. Sprawiedliwość wreszcie stała się faktem”. podano.” „, książki.

Warto zaznaczyć, że Luis Enrique nie skomentował jeszcze decyzji sędziego.

Przeczytaj także Mayela Laguna zwraca się o pomoc do władz CDMX w obawie przed działaniami rodziny Guzmána Pinala

READ  Niemiecki raper potępia szantaż i przyznaje się