2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maxim Woodside musi w przyszłym tygodniu stanąć przed sądem za postawienie w stan oskarżenia Any Marii Alvarado

Maxim Woodside musi w przyszłym tygodniu stanąć przed sądem za postawienie w stan oskarżenia Any Marii Alvarado

  • We wtorek 31 stycznia Ana Maria Alvarado zalała się łzami, potwierdzając, że Maxine Woodside wyrzuciła ją z „Todo Para la Mujer”.
  • Maxine Woodside odpowiedziała natychmiast, mówiąc, że nie zwolniła swojego współpracownika od ponad 25 lat, „najmilszej Anity”.
  • Później Anna Maria komentuje, jak rzekomo została zwolniona, a teraz Maxine Woodside przerwała ciszę i jest na skraju łez, że Anna znalazła już formułę, która działa dla niej w networkingu, aby zarabiać pieniądze.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Ana Maria Alvarado wyjaśniła w sieci, że Maxine Woodside zwolniła ją bez uzasadnienia, w wyniku czego rozpoczęła się seria sprzeczek między dwoma kierowcami.

Pomimo tego, że Alvarado początkowo odmówił wszczęcia postępowania sądowego przeciwko swojemu byłemu szefowi, zdecydował się przeprowadzić ten proces drogami sądowymi, przypomnijmy, że niedawno w słynnej porannej gazecie „Sale el Sol” dał do zrozumienia, że ​​będzie równie konsekwentny jak Twoje działania jak najbardziej Możliwość:

„Muszę być konsekwentny w procesie prawnym i już im powiedziałem, że wszystko jest w rękach moich prawników, oni postępują zgodnie z krokami, które należy wykonać, aby przejść przez proces i mają strategie, aby to wdrożyć i oni naprawdę” – powiedział.

Pojawił się 3 marca, więc dzisiaj, 6 marca, w środku audycji „Gossip No Like” podali wiadomość, że sprawa jest już w toku, a motocykliści stwierdzili, że jako jedni z pierwszych wspomnieli, że to lepiej iść drogą prawną, oprócz wyrażenia, że ​​pozew jest już w rękach Maxima.

Tylko dlatego, że Alvarado nie mógł przekazać tego rodzaju wiadomości lub miałby kłopoty prawne, wyjaśnili, że rzeczona informacja została zaczerpnięta z przeprowadzonego przez nich śledztwa.

I tak zrobili miejsce, aby potwierdzić postęp sprawy:

„Wszystko dla kobiet lub wszystko dla sprawiedliwości, Radio Lady, meksykańskie Radio Narodowe, jest już w jej rękach, ponieważ koperta została dostarczona w ręce Radio Lady 25 lutego, a oni chwycili i przedstawili i wyjaśnili, że był to pozew Any Maríi Alvarado”.

READ  „Niewidzialna dziewczyna” znów stała się trendem – Kodasai

Ana Maria Alvarado jest meksykańską dziennikarką.  Studiował informatykę i technologię.

Dodali też, że już wkrótce dziennikarz powinien stanąć przed wymiarem sprawiedliwości: „W ten poniedziałek 13-go o godzinie 9:00 pani Maxime stawi się w Biurze Federalnej Prokuratury ds. Arbitrażu i Postępowania Pojednawczego, aby negocjować z Aną Marią Alvarado jej spór pojednawczy i będzie musiała udać się tam bezpośrednio, aby się stawić”.

Maxine zaczynała jako modelka dla marki butów Bobby Boots.  Następnie dostał się do serwisów informacyjnych Televisy, prezentując prognozy pogody w programach informacyjnych z Joaquínem López-Dórigą, Ricardo Rocha i Juanem Ruizem Healy.  Później dołączył do zespołu Jacobo Zabłudowskiego.