5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matt Plata, zawodnik, który w latach 90. wywołał poruszenie u swojego brata Oro

Esteban Hernández Silva, lat 60, zmarł 24 października o godzinie 8:30 w wyniku ataku serca, którego doznał w swoim rodzinnym mieście Guadalajara.

ten Meksykańskie zapasy Suknie żałobne na śmierć Esteban Hernandez Silva, znany jako spłacać, który zwrócił uwagę na początku lat dziewięćdziesiątych w smyczkach ze swoim bratem euro, który za dwa dni skończy 28 lat po tym, jak stracił życie na Arenie Coliseo.

Esteban Hernandez Silva, 60 lat 24 października o 8:30 w wyniku zawału serca, którego doznał w swoim rodzinnym mieście Guadalajara.

obok euroI spłacać Podążając śladami ojca El Calavera II, trenując z Diablo Velazco i przygotowując się do ringu, szukali szczęścia w Mexico City. Pracował z Empresa Mexicana de Lucha Libre, którą znamy dzisiaj jako Consejo Mundial (CMLL), a później pracował pod nazwą Excalibur w Azteca Pavillón.

Wrócił do „Catedral de la Lucha Libre”, aby dać życie swojemu bratu euro„Los Metónicos”, który podbił publiczność swoim krzykliwym, klimatycznym stylem i rozpoczął ważną rywalizację, która doprowadziła ich do zdobycia tytułu par narodowych.

Ich kariery rosły i byli ogromną inspiracją dla zawodników takich jak Rey Mysterio i Mr. Aguila; między innymi, ale 26 października 1993 roku w Arenie Coliseo, euro Połącz siły z Brazo de Plata i La Fiera, stawiając czoła dr Wagnerowi Jr. I Jaque Mate i Kahoz, ale wygląda na to, że cios tego ostatniego spowodował, że 24-karatowy zapaśnik upadł na płótno, po czym zniknął z ringu i zginął… na noszach, które zabrały go do karetki.

READ  No Way Home, obejrzyj nowy zwiastun długo oczekiwanego filmu

po śmierci euroI spłacać Wyszedł z wrestlingu, ale wrócił na krótko z dwoma innymi braćmi Oro II i Bronze, ale efekt nowego metalu nie był taki sam.

Plata stracił maskę w starciu z Averno w Jalisco w 2009 roku.

Spoczywaj w pokoju.