2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka uniemożliwia córkom widywanie się z dziadkami, a powód szybko się rozprzestrzenia

ten toksyczne związki Rozmawiał także między krewnymi i, żeby być jasnym, Ariel, matka dwóch małych dziewczynek w Zjednoczone państwo, postanowiłem ich nie widzieć dziadkowie dbać o ciebie zdrowie Mój umysłPonieważ za każdym razem, gdy je odwiedzają, otrzymują ostrą krytykę.

Zgodnie z certyfikatem Arielktórą dzielił TIK TokZa każdym razem, gdy odwiedzają, złodziejeKrytykowali wygląd fizyczny swoich córek, zwłaszcza najstarszych. Robili krzywdzące komentarze na temat jego fryzury metoda ubierania a nawet jego Waga.

A na krótkiej platformie wideo młoda mama potwierdziła, że ​​odwiedza jej dom dziadkowie To stało się prawdziwym piekłem dla MałyPonieważ nie zatrzymywali się więcej niż jeden raz Punkt Wyśmiewają się z czyjegoś „brzuchu”.

Może Cię zainteresować: Norwegia przedstawia pierwszego gejowskiego Świętego Mikołaja i to jest jego piękna historia miłosna | Wideo

Wszystko eksplodowało, kiedy Dziadek Powiedziała swojej prawnuczce, że sposób, w jaki się ubiera, jej nie odpowiada Waga Zaleca się noszenie większej ilości ubrań Szeroki. To było zmęczenie próbkami Ariel Nienawidzę tego, którzy postanowili całkowicie oddzielić od nich swoje córki, bo temat zaczynał im już boleć psychologicznie.

Użytkownicy reagują na decyzję

Następnie matka podzieliła się swoją historią przez TIK Tok I wkrótce to się skończyło Szeroko, wywołał ostrą krytykę ze strony setek użytkowników; Niektórzy są przeciw dziadkom, niektórzy są przeciw Ariel. Niektórzy z najsurowszych internautów potwierdzili, że trudna sytuacja w znacznym stopniu wpłynie na ich córki, aby się złamać więzi rodzinne Bardzo ważne Jednak inni chwalili decyzję o nadaniu priorytetu opiece Zdrowie psychiczne ich młodych.

Może Cię zainteresować: Czy Korea Północna skazała młodego człowieka na śmierć za sprzedaż kopii gry w kałamarnice? To jest znane

Doprowadziło to do gorącej debaty na temat Zdrowie psychiczne dzieci i toksyczne związki W rodzinie, ponieważ internauci nie wahali się zaakceptować tego rodzaju szkodliwe zachowania Należy je powstrzymać, aby nie zaszkodzić organom fizycznie lub moralnie.

READ  Czas, w którym Gustavo Cerrate zafascynował Thalię: „Mężczyzna był szczęśliwy”