8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Pique ucisza Shakirę | Wideo

Meksyk /

Otwarcie nowego rozdziału w związku Shakira s Gerrarda Pique. Związek wisiał na włosku już od kilku miesięcy po ogłoszeniu rozstania, ale wszystko zaczęło się po tym, jak Kolumbijczyk wydał piosenkę z dziwny.

Kolumbijska artystka poświęciła dużą część utworu swojemu byłemu mężowi, a jej wpływ rozprzestrzenił się daleko, zajmując pierwsze miejsce w trendach w sieciach społecznościowych i będąc Najczęściej transmitowany artysta latynoski Ze świata.

Ujawniają, że Gerard Pique próbował wrócić do Shakiry (AP)

jednakże, Nowe wideo Wyciekły do ​​​​sieci społecznościowych, w których miało miejsce złe relacje z nim Nydia del Carmen Ripoll Torado, Matka Gerarda Pique. W krótkim klipie krążącym po Twitterze widać parę z Nidią.

Na początku klipu pojawia się matka PiqueTwarz Shakiry nagle stężała ręką, a potem wkłada palec do ust na znak ciszy, podczas gdy Shaky zakłada kurtkę.

W tle widać byłego piłkarza bez obrony żony, a zamiast tego widać, że patrzy w inną stronę, jakby ignorował to, co dzieje się na jego oczach.

Oglądając wideo, niektórzy użytkownicy zaczęli wiązać sobie kończyny i wspomnieli, że przy tej okazji para poszła na mecz koszykówki, na którym Kolumbijczyk nie miał na sobie stanika, co rozzłościło Gerrarda.Nie podobało mu się to, że wyszedł z kilkoma ubraniami. Chwilę później, widząc niesmak syna, Nydia zmusza Shakirę do założenia kurtki.

„Ta zła istota zawsze wywołuje we mnie złe przeczucia. Biedna Shakira, dzięki Bogu, że otworzyłeś oczy „- mówi publikacja, która zebrała już ponad milion egzemplarzy.

DAG

READ  Dziewczyny noszą seksowne dresy na imprezę - Kudasai