30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka i babcia zostawiły na śmierć dziewięcioletnią dziewczynkę: wszy i ciężkie niedożywienie

The mama i babcia od jednego Dziewięcioletnia dziewczynka byli oskarżony o zabicie Po małej dziewczynce Zmarł z powodu ciężkiej inwazji wszyPoza tym Cierpiał na anemię Żaden z nich nie zabrał jej do lekarza.

Według Law and Crime, w połowie, ratownicy medyczni odpowiedzieli na wezwanie alarmowe w Tucson, ArizonaDlatego Nieletni był nieprzytomny; Kiedy przybyli, zauważyli, że dziewczyna”Dużo owadów na twarzyWedług dokumentów sądowych oglądanych przez portal.

Chociaż ratownicy próbowali ją ożywić, starania nie powiodły się i Ogłosili jej śmierć tam. Następnie przeprowadzili dokładniejsze badanie ciała i odkryli je duża liczba wszy; Na tym tle policja aresztowana Sandra i Elisabeth KrajkovicMatka i babcia dziewczynki, której tożsamość nie została ujawniona.

W kolejnym wywiadzie dla władz 38-letnia Sandra powiedziała, że Nieletni cierpiał na anemię że była chora od 15 marca; Wyjaśnił, że wykazywał pewne objawy, takie jak Duszność, gorączka, ból głowy, ból gardłaObok Kłopoty z utrzymaniem równowagi.

Ale ani ona, ani jej 64-letnia matka nigdy nie zabrały jej do lekarza, pomimo tego, jak zły był jej stan. Portal specjalizujący się w sprawach sądowych powiedział, że nawet Sandra napisała do swojego chłopaka, ponieważ czuła, że ​​powinna zabrać ją do szpitala, ale nie zrobiła tego, mimo że by ją o to poprosił.

W innej wiadomości mogła przeczytać, że Elizabeth zamierza powiedzieć swojej córce, że zadzwoni pod numer 911, aby poinformować ją, że dziewczyna jest bardzo niebezpieczna, ale w końcu nie odezwała się, ponieważ martwiła się, że wszy inwazja może stanowić problem. Kiedy była na izbie przyjęć. Kiedy dziewczynka zmarła, autopsja wykazała, że ​​miała: Ciężka niedokrwistość związana z wszawicąi to Niedożywienie To był ważny czynnik jego śmierci.

Oskarżono ich o morderstwo i zabrano im dwoje innych dzieci.

Zgodnie z prawem i zbrodnią, z ofiarą, Niech żyją jego dwaj pozostali bracia, 11 i 13 lat.Kto też dostał wszy i to powiedział Jego matka leczyła je tylko płynem do płukania ust.; Uważa się, że zaopiekowano się nimi i wysłano pod schronienie przed innymi krewnymiponieważ Sandra i Elizabeth zostały aresztowane pod zarzutem wykorzystywania dzieci, chociaż zarzut przeciwko nim został niedawno przeformułowany jako zabicie w pierwszej klasie.

READ  Nowe amerykańskie badania wykazały, że szczepionka Moderna na COVID przewyższa pod względem skuteczności firmę Pfizer

Jak podał portal, podczas składania zeznań pod przysięgą dla kobiety Przyjąłby się, że jego zaniedbanie spowodowało śmierć dziewczyny. „Gdyby zwróciła się o pomoc medyczną, prawdopodobnie by żyła” – powiedziała Sandra.

Czytaj:

Okropny moment, kiedy mężczyzna uderza żonę w głowę na weselu | wideo