3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Masterchef Polska już kręci w Vitorii

Najpopularniejszy konkurs kulinarny w Polsce odbędzie się na Placu Centralnym. / Alejandro Ernesto

Plaza de Espana to organizacja, która wybrała jeden z ostatnich odcinków swojej dziesiątej edycji

Polska wersja znanego projektu Masterchef jest już w Vitorii. Na Placu Hiszpanii. To organizacja, która wybrała jeden z ostatnich rozdziałów swojej dziesiątej edycji, która będzie miała szczególny smak dla kuchni baskijskiej. Sześciu zawodników zaprezentuje swoje plany przed balkonem ratusza, a sędzia znajdzie się na środku placu.

Filmowane będą sceny z Plaza del Matsuit, balkonu San Miguel czy obszaru Los Arculos, które będą częścią testu eliminacyjnego. Rejestracja odbędzie się w godzinach 8:00-18:00. Trzech kucharzy z gwiazdkami Michelin będzie zajmować się nauczaniem baskijskich skarbów kulinarnych. Dziś i jutro spotkają się z Aitorem Arregim (Elkano, Getaria), Gorką Txaperregi (Alameda, Hondarribia) i Danim Lópezem (Kokotxa, San Sebastián) z polskim zespołem Masterchef.

W ostatnich latach wzrosła liczba selekcji filmów w stolicy Alvy („Mała Szwajcaria”, „Baby” czy „Anne”) oraz kilku nagradzanych filmów krótkometrażowych, takich jak „Polvo Somos”. Biuro filmowe odgrywa ważną rolę w udzielaniu porad, oprócz przyciągania różnorodnych produktów. Ogłaszając rejestrację polskiego projektu, pierwszy zastępca burmistrza Maitre Etsebaria podkreślił pracę tego urzędu w promowaniu „lokalnej produkcji audiowizualnej i kreatywnej jako „rozwoju gospodarczego i tworzenia miejsc pracy”.

Aby promować krajobrazy Alvy w przyszłych projektach audiowizualnych, jego dział wyprodukował wideo, w którym znalazły się cztery prezentacje (Belen Ruda, Patricia Lopez Arnais, Eneko Sagartai i Juanma Pajo Ullo). Pięciominutowy klip podkreśla możliwość „odtworzenia różnych światów”. Festiwal Telewizyjny, Festiwal, to specjalnie wyselekcjonowana przez telewizję nominacja do zaprezentowania szóstego sezonu „Masterchef Celebrity”, w którym bierze udział celebryta.

„Doskonała konfiguracja”

W filmie promocyjnym Patricia Lopez Arnais, gwiazda filmu „Ani” i zdobywczyni nagrody Goya w marcu w kategorii Najlepszy Główny Występ Kobiecy, potwierdza, że ​​Vittoria łączy w sobie „wielką różnorodność, która oferuje wiele gier do opowiadania historii”. Odnosi się do średniowiecznych dzielnic lub obszarów robotniczych, takich jak „Ane”, nie zapominając o terenach zielonych lub górzystych.

Juanma Pajo Ullo z Vittorii jako obserwator zaznaczył, że widział w filmach powracające plany. Mówi, że nie widzi granic: „Szukam miejsc, które pasują do każdej scenerii i każdej epoki. Zdecydowanie dla średniowiecza, ale dla przyszłości lub historii miłosnych”. Baby Director „upewnia się, że możesz pracować na arenie międzynarodowej lokalnie i z lokalnymi mieszkańcami”.

Aktorka Belen Ruda ze swojej strony dziękuje Urzędowi Miejskiemu i Urzędowi Miasta za pośrednictwem Biura Filmowego, mówiąc: „Infrastruktura do filmowania jest dla Ciebie bardzo łatwa”. Bohaterka „El Silencio de la Ciudad Blanca” wspomina, że ​​kręciła w średniowiecznej dzielnicy i że „Vitoria ma wspaniałe rzeczy i wyjątkową markę”. Można powiedzieć, że jesteś w mieście z bogatą historią. Zawsze panowała atmosfera nadziei, radości i pokazania swojego miasta. Wyobrażanie sobie tablicy to nic innego jak bycie tam. Masz wiele możliwości. Ludzie są zawsze wspaniali i zawsze mówię, że wrócą do Ciebie. Wtedy wszystko jest znacznie prostsze.

Eneko Sagardoy twierdzi, że przyjaciele z zagranicy są „zawsze pod wrażeniem” Koyi, Vittorii i jej otoczenia w kategorii „Najlepszy nowy aktor” za film „Handia” w 2018 roku. Różne kraje lub odmiany scen, które uważają za „barwę”, można przedstawić na jednym obrazie. Ale nie, mamy to wszystko. Można „odtworzyć inne światy” tłumacz obietnic „Errementary”: „Za każdym razem, gdy tworzymy silny, wygodny i dochodowy przemysł dla producentów, oni przychodzą tutaj i toczą. Można to znaleźć we wszystkich międzynarodowych produktach, które tu przyjeżdżają. coś imponującego.

READ  Czują się jak „ulubieni” po słabym występie Troya w Polsce