29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Masterchef Poland kończy zdjęcia w Vitorii z najlepszymi gośćmi

Światła, kamera i akcja. Przed uważnym oglądaniem setek widzów dzisiaj zarejestrowano jeden z osobistych eksperymentów na świeżym powietrzu Dziesiąta edycja Masterchef Poland z udziałem Plaza Espana Jako plan zdjęciowy do stolicy Alvy. Dzięki zespołowi technicznemu i setkom ekspertów, którzy stworzyli jednostkę mobilną zlokalizowaną na terenie Plaza de Celedones de Oro, którzy są finalistami, którzy będą jury i potrawami, które będą gotować.

Kiedy zaczniesz się rejestrować, Burmistrz Gorkha Urdaran, Po powitaniu zespołu wszedł na scenę, aby życzyć powodzenia uczestnikom. Cała szóstka uczestników zaprezentowała swoje plany przed balkonem ratusza, gdzie starali się zaimponować jury. Michael Moran i Magdalena Kessler, francuscy kucharze Szef kuchni ponad 251 restauracji i znanej polskiej kuchni Revoluje.

Ale nie tylko to, podczas egzaminu zawodnicy przygotowywali różne potrawy, aby zadowolić jury Trzech słynnych baskijskich szefów kuchni z gwiazdką Michelin Na wydarzenie zaproszeni: Adir Arregi (Elkano, Ketaria), Gorka Tsaberregi (Alameda, Hondurabia) i Danny Lopez (Cocotza, San Sebastian).

Manu Pino, kierownik produktu, firma produkcyjna Pinet, Komentarze „Wybrali cztery kraje Basków do rejestracji Egzaminy końcowe Produkcja, ponieważ znają gastronomię baskijską. Plaza de Espana został wybrany, ponieważ był dla nich najbardziej odpowiedni w tym konkursie i chcieli go nagrać tak, jak był. „

Dwóch szefów kuchni zasiadających w jury polskiej edycji Master Chef

Ze swojej strony Magdalena Kessler od dziesięciu lat jest członkiem Rady Arbitrażowej Master Chef. Znała już Vittorię i entuzjastycznie przyznała, że ​​„restauracja to rodzaj teatralnej scenerii, a co się dzieje, że ma smak i zapach”.

Szef kuchni Michael Moran wierzy w ten eksperyment, że „konkurenci ugotują coś wspaniałego baskijskiego. Spędzili wiele dni w różnych restauracjach z wysokiej klasy szefami i mam nadzieję, że dadzą Ci wszystko, aby ugotować coś niesamowitego. Najgorsi wracają do domu, inni ciągle gotują, bo mamy inne próby. ”

READ  Młody Syryjczyk został pochowany w pobliżu granicy polsko-białoruskiej

Moran deklaruje, że jest największym wielbicielem całej hiszpańskiej gastronomii i potwierdza to „Najlepsi szefowie kuchni pochodzą z Kraju Basków, ich produkty są niesamowite i mają niesamowitą mieszankę mórz i gór. Myślę, że są jednymi z najlepszych na świecie”. Francuski szef kuchni przyznaje, że był zachwycony, że Vittoria wybrała go na wydarzenie, ponieważ „ważne jest, aby podkreślić średnie miasta o tak bogatej historii”.

Inne pokazy będą nagrywane w różnych miejscach w Kraju Basków: Nagrane zostaną trzy pokazy plenerowe , W Pałacu Miramar Donostia I Plaza Espana Vittoria Ceremonia finałowa zostanie nagrana w hotelu w Harrow 18 września, aby zawodnicy i cała drużyna mogli wrócić do Polski 19 września.

Oprócz Plaza Nueva polski projekt pokaże inne punkty Vitorii Plaza del Matsuit, balkon San Miguel i dzielnicy Los Arculos.

Właśnie po to, by reklamować stolicę Alvy jako miasto nadające się do filmu, aktorki Belen Ruda i Patricia Lopez Arnais, Aktor எனேகோ சாகர்தாய் I reżyser Juanma Pajo Ullo Ostatnio uczestniczyli Film sprzedający Vitorię i jej okolice.

Film reklamowy

Wideo, stworzone przez biuro filmowe urzędu miasta, skupia się na stolicy Alvy i jej okolicach jako „miejscach, które pozwalają odtworzyć różne światy” i „profesjonalistach odpowiednich do wszelkiego rodzaju filmowania”. , Jest to jednocześnie obszar „opłacalny” dla producentów.