2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MasterChef Celebrity: Nikt nie opuścił programu i to jest prawdziwy powód

Gwiazda Mistrza Kuchni ekscytować się w Rozdział 9 Z programu kulinarnego Azteca niespodziankami były gwiazdy audycji.

Od samego początku kucharze agresywnie zaczęli przygotowywać dania z różnych nietypowych składników, Mintraja, skorpion, tarantula i stonoga to przedmioty, które wybrali, aby zachwycać jurorzy.

Do degustacji wezwano tylko najlepsze dania, pierwsze pochodziło od Wyspy Mauritius, następnie Laura Zapata, Germain Monteiro, David Salomon, Paco Chacon i kotlet świąteczny. Poprzedni sędzia był najlepszym posiadaczem tablicy, a drugim Patti Navidad.

Podczas kolejnego wyzwania pracowali w terenie, artyści gotowali zespołowo, ale niespodzianka widzowie jest to, że brakowało niektórych członków produkcji.

Rebecca de AlbaSzef kuchni Juan Ramon CastilloPatti Navidad, Paco Chacon i David Salomon nie wzięli udziału w wyzwaniu, ponieważ według produkcji miał problemy zdrowotne, w momencie nagrywania mieli Covid-19.

To może Cię zainteresować: Annette Michelle zmieniła szefa kuchni na serial telewizyjny i skończyła ze zniekształconą twarzą z powodu poważnych obrażeń

Ci, którzy musieli pracować, prowadzili symulację polową, podczas której gotowali pieczonego kurczaka, niebieski zespół składający się z Niemiecka Montero, Laura Flores, Laura Zapata, Aida Cuevas I Jimena Perez „La Choco” Wygrali wyzwanie.

Stephanie Salas, Tony Ballardi, Mauricio Islas I Aristo Cazares Ci, którzy przeszli prosto do wyzwania eliminacyjnego z wyzwaniem horroru, uczestnicy musieli położyć ręce i poczuć, nie widząc, które produkty będą działać.

Może Cię to zainteresować: MasterChef México: Co się stało z Alainem Rangelem, pierwszym zwycięzcą reality show?

Mózgi, polne szczury, krew i ptasie łapki to składniki, które trafiły do ​​rondli i garnków, a ku zdumieniu publiczności potrawy były tak dobre, że nikt nie wyszedł z programu i można było poczekać, aż ranni wyzdrowieją.

W podglądzie możesz zobaczyć, jak plik powraca pepschita Zaskakując członków i jurorów, może to być również częścią strategii produkcyjnej, która ma na celu rozszerzenie programu i uniknięcie komplikacji z powodu braku celebrytów.

READ  David Zepeda: Przefiltrowana scena z filmu „Venom 2”, w której pojawia się meksykański aktor i uruchamiany jest MEMES