28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MasterChef Celebrity: Mauricio Islas opuszcza program i załamuje się łzami

eksperci w Gwiazda Mistrza Kuchni Jeśli chodzi o propozycje gastronomiczne zgłoszone przez kucharzy w konkursie, podczas XV rozdziału 26 listopada celebryci dali z siebie wszystko, ale dla jednej osoby to nie wystarczyło.

W pierwszej części celebryci pojawili się na farmie, a produkcja zainstalowała doraźną kuchnię, aby przeciwnicy mogli przygotować potrawy, z którymi starają się dotrzeć do Wielkiego Finału.

Gwiazdy, które wciąż są w Gwiazda Mistrza Kuchni Musieli zmusić zespoły do ​​pracy, a grupy wyglądały następująco: Matylda Obregón I niemiecki Montero (czerwony), Stephanie Salas, Laura Zapata i Mauricio Islas (żółty) oraz Paco Chacon z kotlet bożonarodzeniowy (niebieski).

Zwycięską kombinacją była drużyna czerwonych, która zrobiła najlepszą jagnięcinę i najlepszy chleb kukurydziany, a należy zauważyć, że Matilde Obregón zastępuje Aida Cuevas którzy zarazili się Covid 19.

Kolejnym wyzwaniem była eliminacja, a producentem kulinarnym były jajka, Mauricio Islas, Stephanie Salas, kotlet bożonarodzeniowyI to Pacho Chacon i Laura Zapata nadal gotowali.

Zwycięzcami wyzwania zostali: Stephanie Salas i Paco Chacón, ale tym, który się nie porozumiewał i opuścił konkurs był Mauricio Islas, który pomimo tego, że naprawdę chciał kontynuować rywalizację, musiał opuścić program.

Kucharze chwalili technikę Islas i krytykowali ostre sosy. „Byłem połączony, byłem podekscytowany, dobrze, że odszedłem dzisiaj, a nie kolejny program, kocham cię, twoją rodzinę” to ostatnie słowa w Wyspy Mauritius Kto rozpłakał się wychodząc kuchnia.

Czytaj

MasterChef Celebrity: Ile Paty dałaby Boże Narodzenie „La Bebeshita”, gdyby wygrała reality show?

Aristeo Cázares opuszcza VLA Fin de Semana, aby zgłosić się na kolejny poranek, czy pójdzie na zawody?

READ  Sirat ogłasza odejście z teatru podczas trasy koncertowej w 2022 r.