29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MasterChef Celebrity: Laura Zapata jest nieobecna w Programie 12 i to może być powodem, czy Thalía powinna to zrobić?

Laura Zapata Nie wydaje się nagrywać rozdziału 12 z Gwiazda Mistrza Kuchni, Aktorka to celebrytka, która stara się być najlepsza szefowie kuchni od państwa.

Chociaż zapraszamy do rejestracji Szefowa Betty Gwiazda powiedziała, że ​​nie istnieje, bo był Problemy rodzinne, ale nie wdawał się w szczegóły, więc publiczność szybko się zastanawiała Gdzie jest Laura Zapata?

Należy pamiętać, że nagrania plików szef kuchni Kilka miesięcy temu, w tym czasie Laura Zapata Był pod opieką babci Ewa Mangu, również modne Następny Był w domu opieki, gdzie nie otrzymał niezbędnej opieki.

kilka miesięcy temu Lura Powiedział Ventaneando, że jego babcia złamała obie nogi „w obie nogi, strzałkę, jedną stopę, ma pęknięcie w jednym kolanie i nic mu nie jest, muszę pracować” – powiedział w wywiadzie dla programu telewizyjnego TV Azteca. .

Jak wspomniano Następny Z daleka była hojna dla swojej babci 103 lata. „Jest, ale nie ma pieniędzy, aby zapłacić za czas, ubrania, opiekę, obecność zawsze pod ręką, a jedynym, który bierze udział, jest Następnyekonomicznie nie ze wszystkim, bo później mówią, że trzyma, nie ze wszystkim, ale był hojny dla naszej babci – przyznał mikrofonom Ventaneando.

Laura Zapata Zostań ulubioną gwiazdą, aby wygrać konkurs szef kuchni Swoją silną osobowością zdobyła podziw publiczności, która cieszy się pokazem, a także podbiła gusta szefów kuchni i serca kolegów, którzy mówią, że jest dobrą osobą, a nie złoczyńcą, jak wszyscy. widzi w meksykańskich telenoweli. W którym brał udział przez wiele lat.

Czytaj

Znana postać MasterChef: Laura Flores nie poradziła sobie z Bebeshitą i to on został usunięty z rozdziału 10

„Tak mi przykro… nawet jej matka tego nie kocha”: bezwzględne ataki Yolandy Andrade na Laurę Zapatę I WIDEO

READ  Shakira stała z dziećmi, a sieci eksplodowały