25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Masana odwiedza Polskę

Wystawy we Włoszech, Francji, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych pokazują rosnącą międzynarodową agendę artysty, jaką jest Pond Jonber Masana.

Teraz dodał Polskę do tej mapy świata. W hali wystawienniczej Instytutu Cervantesa w Warszawie we wtorek planuje się otwarcie wystawy współczesnej sztuki hiszpańskiej XXI wieku.

Wśród nich malarstwo Skóra trawy, W technice mieszania drewna, jest częścią jego serii od 2013 roku Skórzana książka.

Massana oświetla wystawę artystami takimi jak Joseph Ginovert, John Hernandez Bijuan, Jem Flensa, Albert Raffles-Casamada, Joseph Serra i siostra Sereni. Wystawa będzie otwarta dla publiczności do 14 listopada w stolicy Polski, a tydzień później trafi do siedziby Instytutu Cervantesa w Krakowie, drugiego co do wielkości miasta w kraju, gdzie można ją oglądać do 16 stycznia. .

Fundacja Passata w Barcelonie jest domem dla wielu dzieł artysty Laidy, najistotniejszej kolekcji sztuki w Hiszpanii.

Z drugiej strony Masana rozpoczyna wybór najnowszych prac właściciela galerii Manuela Vallsa w Galerii Art Enley w Barcelonie 5 października. Jego najnowszy cykl artystyczny dotyczący tych prac, Księga Człowieka… i Hałasy, a także rzeźby i Związki Z poprzednich serii Księga kwiatów.

READ  Karina Alanis i Beatriz Briones rywalizują w Pucharze Świata w kajakarstwie w Polsce | Krajowa Komisja Kultury Fizycznej i Sportu | rząd